22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evans je spokojený s výhrou

Jonny Evans přiznává, že výkon United proti Fulhamu nebyl tak dobrý jako v posledních ligových kolech a je štastný, že United získali náskok tří bodů v čele tabulky na svého městského rivala.

 

Jonny těsně před přestávkou našel perfektní přihrávkou Wayna Rooneyho před prázdnou brankou a pro toho bylo téměř nemožné neskorovat. I přes trvající tlak United ve druhém poločase se nepodařilo přidat pojišťující branku i díky výborné obranné hře hostujícího celku, který navíc výbornými zákroky podržel brankář Mark Schwarzer.

 

Je to dobrý výsledek, ale jsme trošku zklamaní naším výkonem, který nebyl optimální. Bylo by fajn vstřelit více branek, ale musíme zůstat pokorní a být rádi za tři body. Na konci zápasu to bylo trochu nervozní. Nedokázali jsme udržet balon na soupeřově polovině a naopak jsme jim poskytli několik nebezpečných standartních situací,“ řekl Evans na pozápasové tiskové konferenci.

 

Atmosféra v hledišti byla napjatá až do konce, to jste si mohli všimnout podle reakce fanoušků. Možná jsme se až často hnali do útoku místo toho, aby jsme hru zklidnili. Ale celý tým bránil velmi dobře a prakticky jsme nepustili Fulham k vážnějšímu ohrožení naší branky. Je skvělé být v čele Premier League s tříbodovým náskokem, užíváme si to.“

 

Reds také bez úhony přežili nebezpečně vyhlížející situaci po zákroku Carricka na Danny Murphyho v pokutovém území domácích. Píštalka sudího Michaela Olivera ovšem zůstala němá.

 

Rychle jsem se podíval na rozhodčího, jestli náhodou nechce písknout penaltu. Ale už z prvního pohledu bylo patrné, že zůstává v naprostém klidu. Ještě jsem neviděl opakovaný záběr, ale asi se písknout dala. I když by to pro nás bylo velmi kruté.“

 

Po zbytek sezony musíme hrát naši hru a soustředit se na sbírání bodů,“ pokračoval stoper United. “ Ve venkovních zápasech se nám letos daří, máme v nich skvělou bilanci. A když se hraje na Old Trafford, tak pokaždé očekáváme zisk tří bodů,“ uzavřel Jonny svůj rozhovor.

 

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!