Ferguson: „Owen může sehrát svojí roli“

28

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson doufá, že v následujících týdnech bude moci využít služeb útočníka Michaela Owena.

 

Anglický útočník Michal Owen se zranil v utkání Ligy mistrů proti rumunskému Otelul Galati v listopadu minulého roku, kdy si poranil stehenní sval. Bývalý hráč Newcastelu laboruje s tímto zraněním už pět měsíců, ale podle manažer Rudých ďáblů Sira Alexe Fergusona tento týden začne s tréninkem. Skotský manažer je přesvědčen o tom, že 32letý hráč může v posledních týdnech sezony sehrát svojí roli.

 

„Je na dobré cestě. Před pár týdny se vrátil do tréninkového procesu a na jednom fyzickém cvičení to přehnal a musel zase odpočívat. Tento týden by se ale měl vrátit zpátky do tréninkového procesu. Pokud potřebujete hráče, který dokáže vstřelit důležitou branku, kdo je lepší než Michael Owen? Bude vítaným přírůstkem do našeho týmu, i kdyby to mělo být pouze na pár posledních zápasů v sezoně,“ řekl Sir Alex Ferguson na páteční tiskové konferenci.

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFerdinand podpíše novú zmluvu s United
Ďalší článokDanny Welbeck odhalil, že jej jako mladíka odmítl Manchester City
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!