03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Danny Welbeck odhalil, že jej jako mladíka odmítl Manchester City

Anglický reprezentant je považován za jednoho z největších talentů Manchesteru United za poslední dobu. Nyní ale odhalil, že nechybělo mnoho a nosil by světle modrý dres městských rivalů. 

 

„City mě jako mladíka odmítlo. Můj otec mi to v té době neřekl, jelikož to bylo těsně před Vánoci a on nechtěl sdělovat žádné špatné zprávy. Mě by to ale nevadilo. Jsem jedním z těch lidí, u kterého pokud chcete něco říct, tak to řeknete. Já se s tím vyrovnám. Hned po Vánocích jsem hrál za svůj tehdejší tým – Fletcher Moss, a právě v tomto utkání si mě United vybrali. Šel jsem k nim na zkoušku a dál sem se neohlížel. Stejně jsem vždycky byl fanouškem Rudých ďáblů,“ sdělil Danny Welbeck, který i po posledních skvělých 12 měsících zůstáva nohama na zemi.

 

„Lidé v mém okolí by mi nikdy nedovolili, abych byl namyšlený. Nakonec, všichni jsme jen lidé. Mám štěstí, že mohu dělat něco, co miluji. Myslím, že v Manchesteru United se nemůžete stát namyšleným, jelikož je to klub zaměřený na rodinné hodnoty. Je zde spoustu hráčů, kteří mají velké množství zkušeností a dokáží Vás správně nasměrovat,“ dodal anglický reprezentant.

 

Welbeck si libuje v tom, že jsou United v souboji o titul s City bok po boku.

 

„Každý zápas je důležitější a důležitější. Je pro mě vzrušující být součástí něčeho takového. Těším se na každý zápas. Rozhodně působení v United dospělo k mým očekáváním. Vloni jsem odešel na hostování do Sunderlandu, což bylo pro mě důležitým krokem k tomu, aby mě lidé znali a do United jsem se vrátil jako lepší a silnější hráč.“

 

Welbeck také přiznal, že si užívá partnerství v útoku s Waynem Rooneym.

 

„On je z Liverpoolu, já jsem z Manchesteru, ale jsme dobří přátelé. Mimo hřiště si neustále děláme srandu jeden z druhého, zato na hřišti skvěle spolupracujeme. Navzájem rozumíme hře toh o druhého. Samozřejmě je to pro mě velká čest, dělat parťáka takovému hráči , jakým Wayne Rooney je a doufám, že z jeho strany je to tak stejně“.

 

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!