04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling ví, že Rudí ďáblové už nesmí doma zaváhat

Chris Smalling ví, že Rudí ďáblové nesmí ztratit žádné body na Old Trafford ve zbývajících 5 domácích utkání.

 

 

Po skoro bezchybné minulé sezóně v domácím prostředí, kde United ztratili pouhé 2 body, za remízu 2:2 s WBA, letos již ochutnali porážku dvakrát – 1:6 s Manchesterem City a 2:3 s Blackburnem. Do konce letošní sezóny zbývá pouhých 5 domácích klání. První z nich bude pondělní zápas proti Fulhamu a Smalling tvrdí, že od teď jsou domácí vítězství povinná.

 

„Je velice důležité, abychom vyhráli všechna zbývající utkání na domácí půdě. Minulou sezónu byl Old Trafford pevností a my se musíme ujistit, že máme fanoušky na své straně. Jediný způsob jak toho dosáhnout, je předvést skvělý fotbal. Fulham má v lize pevnou pozici, ale párkrát v této sezóně už dokázali převapit a naopak i zklamat. Náš poslední zápas v prosinci pro nás skončil skvěle a Fulham se jistě bude snažit, aby se to neopakovalo. Víme, že musíme předvést dobrý fotbal,“ tvrdí mladý anglický reprezentant, který už je opět v plném tréninku, po nepříjemném zranění hlavy, které si přivodil při plnění reprezentační povinnosti.

 

„Manažer chce mít všechny v tréninkovém procesu a mít více možností na výběr může jenom prospět. Když máte více hráčů bojujících o místo a o šance, pomůže Vám to. Máme hodně času na přípravu mezi zápasy a musíme se ujistit, že se nám povede odvést naši práci dobře. Doufejme, že to tak bude v pondělí,“ dodal na závěr Chris, pro kterého bude mít pondělí zápas speciální význam, jelikož do United přestoupil právě z Fulhamu.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!