22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evans a Rooney k utkání proti Wolves

Obránce Jonny Evans a útočník Wayne Rooney se vyjádřili k dnešnímu utkání proti Wolves.

 

V 29. kole anglické ligy Manchester United porazil Wolves na jeho hřišti vysoko 5:0 a na prvním místě v tabulce už má náskok čtyř bodů na druhý Manchester City. Na vítězství se brankou podílel i netradiční střelec Jonny Evans, pro kterého to byla během 118 zápasů první branka v dresu United.

 

„To číslo je docela šílené, ale jsem rád, že se mi konečně podařilo skórovat. Michael Carrick mi branku připravil přímo na talíři. Neměl jsem připravenou žádnou oslavu, takže jsem prostě běžel a pár spoluhráčů se smálo mému výrazu v obličeji. Ulevilo se mi, ale byl jsem trochu v šoku“, popsal svojí první branku v dresu United severoirský obránce.

 

Jonny Evans vyzdvihl výkon ekvádorského záložníka Antonia Valencii, který v utkání vstřelil jednu branku a další připravil.

 

„Je opravdu neuvěřitelný. Nic mu nechybí. Možná byl trochu risk jej nasadit do sestavy poté, co byl mimo hru jeden nebo dva měsíce, ale je to velký dříč.“

 

K utkání se vyjádřil i anglický útočník Wayne Rooney.

 

„Věděli jsme, že dneska máme příležitost nastřílet nějaké branky. Mluvili jsme o tom hlavně o poločase a chtěli jsme přidat ještě nějaké branky. V druhém poločase se nám podařilo přidat ještě dvě branky, takže jsme s výsledkem spokojeni.“

 

„Je to pro nás skvělý výsledek, zvláště po čtvrtečním utkání, které se nám nepovedlo. Věděli jsme, že na tento nepovedený výkon musíme odpovědět, a to se nám povedlo. Není lehké tady vyhrát, takže jsme rádi, že si odvážíme všechny body. Věřím, že v tomto budeme pokračovat i v dalších zápasech a bude to pro nás dobrá sezona“.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!