26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss po zápase s Wolves

Sir Alex Ferguson byl spokojený po výhře Manchesteru United 5:0 na půdě Wolves, ale varoval své hráče, že celková úroveň střetnutí mohla být ještě lepši.

 

 

Rudí Ďáblové vyhralí 5:0, když skóre utkání otevřel stoper United Jonny Evans, poté se do střelecké listiny zapsal navrátilec do sestavy Antonio Valencia. A aby toho nebylo málo, tak do kabin se šlo za stavu 0:3 po brance Dannyho Welbecka. Ve druhém poločase přidal dvě branky Javier Hernandez.

 

Na dnešním zápase je významné, že jsme vyhráli rozdílem pěti gólů, které mohou být na konci sezóny rozhodující,“ řekl Boss pro Skysports a MUTV.

 

Dnes to byl od nás dobrý výkon, ale nemyslím si, že byl jedinečný. Všichni odvedli svou práci dobře, protože věděli, jak je zápasdůležitý. S Wolves se vždy hraje obtížně, ale dnes jsme využili svoje šance a zaslouženě vyhráli.“

 

Valenciův gól byl skvělý. Antonio se vrátil zpět po zranění a jeho forma byla dnes fantastická. Valencia také připravil branku pro Dannyho Welbecka, která byla pro další vývoj zápasu klíčová.“

 

Prvních 20 minut to byl vyrovnaný duel, a to, že jsme dali první gól byl pro nás důležitý moment. O poločase to bylo 0:3 a utkání bylo téměř rozhodnuté. Wolves se snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale bylo to pro ně těžké.“

 

Dnešní vítězství znamená, že United odskočili Manchesteru City na čtyři body, ale městký rival má svůj zápas ještě k dobru. Boss však trvá na tom, že do konce ligy je ještě dlouhá doba.

 

Myslím, že boj bude pokračovat až do konce. Zbývá devět utkání a my se již musíme soustředit na to další. Doufejme, že získáme dostatek bodů, abychom mohli dosáhnout toho, co chceme,“ řekl v rozhovoru Sir Alex Ferguson.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!