23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Bruce: „Evans byl při absenci Vidiče úžasný“

Bývalý kapitán Manchesteru United Steve Bruce chválí výkony Jonnyho Evanse.

 

 

Když nemohl hrát klíčový stoper Citizens Vincent Kompany 4 zápasy kvůli trestu, jejich obrana se téměř rozpadla a dostávali velmi laciné branky. Steve Bruce chválí United za to, jak zvládli ztrátu svého kapitána po zbytek sezony. Především vyzdvihuje výkony Jonnyho Evanse, který se prý od minulého ročníku velmi zlepšil.

Ztráta hráče, jako je Vidič je samozřejmě velká rána pro tým, ale Evans odvádí skvělou práci,“ řekl Bruce. „Je mu teprve 23 let, hrál ve velkých zápasech a všechny zvládl perfektně. Pozornost byla většinou upřena na Chrise Smallinga a Phila Jonese, protože jejich vzestup byl raketový. Ale podle mého názoru, nejlepší práci při zacelení mezery po Vidičovi udělal právě Evans.“


„Je také nesmírně důležité, aby jim Rio Ferdinand předával své zkušenosti. Ty přicházejí s věkem, ale vedle tak velkého hráče se jednoduše nemůžete nezlepšovat. To největší umění spočívá v tom, že musíte udržet svojí koncentraci po celý zápas. Protože řekněme si to upřímně, United po většinu utkání útočí a Vy musíte zůstat ve střehu po celý zápas, i když nejste moc vytížení,“ dodal Steve Bruce.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!