Macheda chce v budoucnu zůstat na Old Trafford

35


Italský útočník Federico Macheda věří, že jeho budoucnost je stále v Manchesteru United a že se z Old Trafford nebude v létě stěhovat.

 

20letý italský mládežnický reprezentant momentálně hostuje v anglickém klubu Queens Park Rangers poté, co se mu na Old Trafford nedostalo tolika herních příležitostí. V minulé sezoně hráč hostoval v italské Sampdorii Janov, kde měl rovněž získat potřebné zkušenosti pro první tým United.

 

Zatímco v Itálii mladý útočník nastřílel v 16ti utkáních pouze jednu branku, v šesti utkáních odehraných za QPR se zatím střelecky neprosadil. I přesto talentovaný hráč věří ve své schopnosti. Macheda je přesvědčen o tom, že se může stát v budoucnu klíčovým hráčem Manchesteru United a doufá, že se v příští sezoně probojuje do sestavy Rudých ďáblů.

 

„Stále jsem hráčem Manchesteru United. Nevím, jaká bude moje budoucnost, ale určitě se vrátím do týmu Sira Alexe Fergusona. Mým cílem je prosadit se do základní sestavy United, i když vím, že to nebude vůbec lehké. Udělám vše pro to, aby se tak stalo,“ řekl Federico Macheda pro Radio Mana Mana.

 

Zdroj: SkySports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDimitar Berbatov je sklamaný, ale pripravený
Ďalší článokBoss na výlete v Lyone
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!