24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Macheda chce v budoucnu zůstat na Old Trafford


Italský útočník Federico Macheda věří, že jeho budoucnost je stále v Manchesteru United a že se z Old Trafford nebude v létě stěhovat.

 

20letý italský mládežnický reprezentant momentálně hostuje v anglickém klubu Queens Park Rangers poté, co se mu na Old Trafford nedostalo tolika herních příležitostí. V minulé sezoně hráč hostoval v italské Sampdorii Janov, kde měl rovněž získat potřebné zkušenosti pro první tým United.

 

Zatímco v Itálii mladý útočník nastřílel v 16ti utkáních pouze jednu branku, v šesti utkáních odehraných za QPR se zatím střelecky neprosadil. I přesto talentovaný hráč věří ve své schopnosti. Macheda je přesvědčen o tom, že se může stát v budoucnu klíčovým hráčem Manchesteru United a doufá, že se v příští sezoně probojuje do sestavy Rudých ďáblů.

 

„Stále jsem hráčem Manchesteru United. Nevím, jaká bude moje budoucnost, ale určitě se vrátím do týmu Sira Alexe Fergusona. Mým cílem je prosadit se do základní sestavy United, i když vím, že to nebude vůbec lehké. Udělám vše pro to, aby se tak stalo,“ řekl Federico Macheda pro Radio Mana Mana.

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!