25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Welbeck chce využít výhodu domácího prostředí

Danny Welbeck doufá, že hráči United nazují ve čtvrtečním zápase proti Athleticu Bilbao střelecké boty, čímž by si odvetu, hranou příští týden, hodně ulehčili. 

 

Rudí ďáblové v Evropě naposledy skórovali 3x proti Basileji na Old Trafford v základní skupině Ligy Mistrů. V tomto zápase vstřelil Wellbeck 2 góly, ale přesto zápas skončil remízou 3:3.

 

„ Nechceme pouze vyhrát, chceme také nastřílet co nejvíc gólů a připravit si tak co nejlepší pozici do odvety. Vyřazení z Ligy Mistrů bylo zklamáním pro všechny, ale teď jsme v Evropské lize a chceme ji vyhrát,“ tvrdí Welbeck.

Útočník Rudých ďáblů, který minulý týden vedl anglický útok proti Holandsku, nežije v iluzi, že Athletic Bilbao bude snadným oříškem. Svěřenci Marcela Bielsy jsou čtvrtí v La Lize a dokázali se trefit ve všech venkovních zápasech Evropské Ligy. Skórovali proti Slovanu Bratislava,Salzburgu, PSG i Locomotivu Moskva.

 

„Neočekával bych od žádného týmu v Evropské Lize, že by přijel na Old Trafford pro jistou porážku. S takovým přístupem by ani nemělo cenu, aby se tu ukazovali. Očekáváme tedy, že pro nás Athletic Bilbao bude velkým testem. Věříme si a těšíme se na ten zápas,“ dodal na závěr anglický reprezentant.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!