25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Hodnocení: Tottenham Hotspur – Manchester United

Jak si naši hráči vedli v zápase, se můžete dočíst v tomto článku.

 

David De Gea – Předvedl solidní výkon, akorát u něj opět několikrát vázla komunikace a u centrů zase nebyl nejjistější. Na druhou stranu předvedl dva pěkné zákroky, hlavně proti tečované střele Livermora, kde skvěle zareagoval. Za gól rozhodně nemohl. 7

 

 

 

 

 

 

Phil Jones– V prvním poločase měl velké problémy jak s Modričem, tak hlavně s Lennonem. Obdržel také žlutou kartu, a tak se očekávalo, že bude střídán Rafaelem. To ovšem nepřišlo a ve druhém poločase se o hodně zlepšil. Prakticky už se přes něj nikdo nedostal. Každopádně bych ho raději viděl někde jinde než na pravé straně obrany. 6,5

 

 

 

 

 

 

Rio Ferdinand – Dle mého názoru nejlepší z obranné čtyřky. Sváděl těžké souboje s Adebayorem a všechny vyhrál. Navíc kraloval ve vzdušných soubojích. Velmi dobrý výkon. 7,5

 

 

 

 

 

 

 

Jonny Evans –Výborně sekundoval Ferdinandovi. Jde vidět, že je ve formě. Na jeho výkonu není v podstatě co vytknout. 7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrice Evra – Pořád ta samá písnička. Patrice v obraně silně pokulhává, Lennon ho obcházel, jako by byl vzduch. Směrem vpřed toho také moc neukázal, ono taky nebylo kdy, když jsme se tři čtvrtiny zápasu bránili. 6,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Nani –Vůbec se nedostal do zápasu. Nebylo to až tak jeho vina, protože jsme se prakticky pořád bránili a míč jsme neuměli získat a kontrolovat. V jeho prospěch hraje asistence, kdy si po autu Jonese skvěle naběhl a s pomocí teče příhrál Youngovi na druhý gól. 6,5

 

 

 

 

 

 

Michael Carrick – Střed hřiště dnes, hlavně v první půli, vůbec nehrál. Bylo to způsobeno skvělým pressingem domácích a hráčům to dělalo obrovské problémy. Michael dnes pokazil hodně přihrávek a byl to jeho podprůměrný výkon. 6

 

 

 

 

 

 

 

 

Paul Scholes –Dnes to nebyl jeho nejlepší výkon. Také nezvykle kazil a hodněkrát zahnal svou přihrávkou naše hráče do úzkých. V druhém poločase byl střídán Giggsem. 6,5

 

 

 

 

 

 

 

Ashley Young – Stejně jako Nani se v první půli vůbec nedostával do hry a hodně kazil. Po jeho dobře kopnutém rohu skóroval Rooney. Ve druhé půli ale předvedl skvělé zakončení. A to hned dvakrát. Hlavně druhý gól byl perfektní. Měl tak prsty ve všech třech gólech a asi po právu si zaslouží být oceněn Mužem zápasu. 8 – MOTM

 

 

 

 

 

 

Wayne Rooney – Vrátil se po nemoci a bylo to vidět. V prvním poločase pokazil snad všechny přihrávky, o to větší radost měl z gólu. Ve druhém poločase se o něco zlepšíl a zatáhl se na post středního záložníka. Na druhou stranu se srdnatě bil o každý balón a několikrát vypomohl i obraně. 6,5

 

 

 

 

 

 

 

Danny Welbeck – Má formu. Předvádí dobré výkony a dnes tomu nebylo jinak. Předvedl svou skvělou techniku a hodněkrát i velkou bojovnost, kdy vybojoval i zdánlivě ztracené míče. Sice opět nedal gól, ale dnes k tomu neměl ani příležitost. 7

 

 

 

 

 

 

 

 Střídající hráči:

 

Ryan Giggs – Přišel s cílem pozvednout hru středu hřiště. Částečně se mu to povedlo, po jeho příchodu jsme opravdu více kontrolovali míč. Jenže vyrobil obrovskou chybu, kdy namazal míč Defoeovi, který dokázal prostřelit De Geu. 6

 

 

 

 

 

 

 

Park Ji-Sung – Dostal se do hry až na posledních deset minut a nic výrazného nepředvedl, ani nepokazil. Nehodnocen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmový výkon – Těžko hodnotit výkon, ve kterém jsme většinu zápasu bránili. Na druhou stranu jsme až na pár vyjímek Spurs k velkým šancím nepouštěli a naopak udeřili a to hned třikrát sami. Bylo to hodně ubojované, ale bylo vidět, že hráči mají chuť vyhrát a to se nakonec podařilo. 7

 

Tento článek je subjektivním názorem autora.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!