19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea hráčem zápasu

David De Gea vyhrál na oficiální stránce manutd.com anketu o nejlepšího hráče nedělního zápasu, který United vyhráli díky gólu Ryana Giggse z nastavení.

 

Ryan Giggs se svým gólem ze závěru utkání dostal na titulní stránky novin, ale nebýt Davida de Gey, tak také nemuselo být co oslavovat.

 

Španělský gólman musel být od začátku utkání na pozoru, jelikož domácí hráči posílali hned od prvních minut nebezpečné centry do vápna. Jeho včerejší výkon byl výborný. Nejprve nohou vyrazil střelu Anthonyho Pilkingtona z blízké vzdálenosti a poté udržel Holtovu nepříjemnou hlavičku. Po přestávce pokračoval David ve slušném výkonu. Skvěle zasáhl také proti pokusu Aarona Wilbrahama, těsně před vyrovnávacím gólem, se kterým bohužel nemohl nic dělat.

De Gea získal impozantních 71% hlasů, za ním následoval střelec vítězného gólu Giggs s 22% a trojici uzavírá Paul Scholes se 4%. Španělův nedělní výkon dal za pravdu jeho spoluhráči Jonnymu Evansovi, který promluvil o De Geových schopnostech na hřišti a jeho rostoucí formě.

 

„Od prvního dne byly jeho zákroky neuvěřitelné. Dokáže vytáhnout zákroky, kterým nemůžete uvěřit. Chyběla mu jen trocha sebevědomí, ale zdá se, že to právě nabývá. Jeho forma roste s každým zápasem.  Hodně mu pomohlo, že už prolomil jazykovou bariéru a konečně trošku vylezl z ulity. Je to dobrý kluk. Už dokonce začíná vtipkovat. Nebojí se zapojovat se do různých aktivit a řečí, což je dobré. Pomáhá mu to usadit se,“ řekl Jonny Evans na adresu svého mladšího spoluhráče.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!