04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss chce v odvetě dát šanci navrátilcům po zranění

Sir Alex Ferguson bere čtvrteční odvetu Evropské ligy proti Ajaxu jako možnost dát šanci těm, kteří potřebují hrát zápasy. Mnozí z nich, jsou relativními nováčky v evropských soutěžích.

 

Ďáblové drží dvougólový náskok do odvety a přestože manažer neočekává lehký zápas, podnikl zajímavý krok – odhalenívelké části sestavy více než 24 hodin před výkopem.


„Máme zde hodně hráčů, kteří potřebují hrát. Jsou to hráči, kteří v poslední době moc nehráli. Nani, Ashley Young, Javier Hernandez, Tom Cleverley, Chris Smalling, Phil Jones… všichni tito hráči potřebují hrát a také zítra hrát budou. S nimi doufám nastoupí i hrstka zkušených hráčů,“ řekl Sir Alex na tiskové konferenci.


Fergie také přiznal, že možná i Paul Pogba zítra získá hodnotné zkušenosti z prvního týmu. 18-letý Francouz si ještě v základní sestavě za United nezahrál, ale párkrát už dostal příležitost z lavičky. Byl na lavičce i v úvodním zápase v Amsterdamu, ale na hřiště se nedostal.

 

„Je možné, že zítra hrát bude. Záleží to však i na ostatních hráčích,“ dodal Boss.


Nominace Manchesteru United na zítřejší zápas s Ajaxem vypadá následovně: De Gea, Amos, Rafael, Fabio, Smalling, Jones, Evans, Ferdinand, Evra, Nani, Cleverley, Carrick, Pogba, Park, Scholes, Giggs, Young, Berbatov, Welbeck, Hernandez


zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!