31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney a Nani o Evropské Lize

Wayne Rooney je neoblomný v názoru, že Evropská liga nevykolejí Ďábly v domácí soutěži a stejně jako Nani, touží tuto soutěž vyhrát. 

 

Pokud vydrží Rudí ďáblové v Evropské Lize až do poslední fáze, znamená to pro ně 8 zápasů navíc. K tomuto vytížení ještě zbývá 13 kol v Premier League. United je však tým, který je na zatížení v Evropě zvyklý a Rooney trvá na tom, že Evropská Liga není brána jako rozptýlení.

 

„Nemám strach, že by nás účast v Evropské Lize měla brzdit v domácí lize. Těším se na zbytek téhle soztěže. Je to pro nás něco nového. Pokud nemáte v úmyslu soutěž vyhrát, tak je zbytečné v ní vůbec být a manažer ukázal v posledním zápase, že bude nasazovat silnou sestavu. Bylo by skvělé, být prvním anglickým týmem, který tuto soutěž vyhraje,“ řekl aktuálně nejlepší střelec Rudých ďáblů v této sezóně v rozhovoru pro Sky Sports.

 

 

Také Nani trvá na tom, že United berou Evropskou Ligu vážně poté, co se výhrou 2:0 přiblížili postupu do osmifinále.

 

„Je to důležitá soutěž a my si ji musíme užít. Samozřejmě, že ještě cennější trofejí je pro každého Liga Mistrů. Je to největší trofej v Evropě, ale my teď hrajeme Evropskou ligu a na tu se musíme soustředit. Náš klub tuto trofej nikdy nevyhrál a my se o to teď budeme snažit. Poté, co jsme vypadli z Ligy Mistrů, si většina lidí myslela, že prohrajeme i další zápasy a trofeje vyhrají jiné týmy. My jsme však zůstali silní a bojujeme v každém zápase, abychom našim fanouškům dali to, na co jsou zvyklí – trofeje. To samé chceme také my,“  vyjádřil se Nani na téma Evropská liga.

 

zdroj: skysport.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!