24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evans cítí, že ještě není konec

Jonny Evans cítí, že United ještě nejsou jistými postupujícími, navzdory včerejší výhře na hřišti Ajaxu 2-0. 

 

Střední obránce uznává, že tým v Ajaxu nepředvedl nejlepší výkon a upozorňuje, že Nizozemci ještě můžou působit problémy v odvetě.

 

„Asi jsme nepředvedli takovou hru, jakou jsme chtěli. Nekontrolovali jsme zápas a nechali jsme Ajax hrát. Hráli doma a hráli podobným stylem jako Barcelona. Hráli otevřeně a rádi vytvářeli útoky až od obránců. Od manažera padlo v poločase pár ostrých slov, jelikož jsme v prvním poločase nepředváděli to, co po nás chtěl. V prvním poločase jsme hráli docela otevřeně, ale ve druhém poločase už to bylo lepší,“ řekl Jonny o včerejším zápase.

 

„Nemyslím si, že by bylo rozhodnuto. Dokonce i v domácích zápasech se nám párkrát nepovedlo uhrát potřebný výsledek. Obvzláště v evropských soutěžích. V odvetě se musíme snažit hrát bezpečně od zadu a vytvořit si větší územní převahu než v prvním zápase,“ upozorňuje.

 

Vypadnout z Ligy Mistrů a hrát Evropskou Ligu je pro United zcela nová věc, Evans však trvá na tom, že odveta dokáže přilákat hodně diváků.

 

„Ať si říká kdo chce, co chce, stále je to zápas v evropské soutěži a ty jsou všechny speciální. Jsem si jistý, že si to fanoušci užijí,“ dodal Jonny pro MUTV.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!