22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferdinand: „Ryan si svoje místo zaslouží“

Ryan Giggs, osmatřicetiletý veterán hrající svou 22. sezónu v Premier League se blíží k milníku 900 utkání v rudém dresu, ale přesto zůstává jedním z nejlepších hráčů Manchesteru United.


Je to pozoruhodné a Rio Ferdinand zůstává s úžasem stát nad tím, co velšský křídelník za svou kariéru dokázal a ještě může dokázat, jelikož v pátek prodloužil smlouvu.

 

 „Jeho talent nezná hranic. Je stále jedním z nejlepších hráčů, jak na tréninku, tak při zápase. Při utkání navíc může nastoupit prakticky kdekoliv v záložní řadě,“ poukazuje Ferdinand na fakt, že Giggs prodloužil smlouvu, jelikož je stále velice důležitým hráčem a nikoliv kvůli zásluhám.

 

Giggs, který za svou fotbalovou dlouhověkost vděčí částečně józe, jelikož se jí věnuje už přes 10 let v této  sezoně ukázal, že mu stále nedělá problém vyhnout se a utéct hráči, který je 2x mladší.

 

 „Byl prostě obdařen skvělou postavou. Nemá žádnou váhu navíc, neměl žádná vážná zranění a zvládá všechno sám velmi dobře. Odehrát za jediný klub takový počet utkání je fenomenální. Slovy se toto ani nedá popsat,“ vysekl Rio poklonu svému dlouholetému spoluhráči.

 

 „Měl jsem doma videokazetu Giggs vs Barnes vs Maradona. Díval jsem se na to pořád dokola a vzpomínám si na Giggsyho branku proti QPR, kde protancoval mezi obránci a vstřelil gól. Také si pamatuji na jeho kudrnaté vlasy. Takto si Giggsyho pamatuji z doby, kdy jsem byl malý kluk. Je to skvělý hráč. Byl rychlý a byl novým, čerstvým větrem v Premier League a ani dnes se na jeho tempu nic nezmněnilo. Od té doby, co jsem jej obdibobval jako dítě, Ryan pokračuje ve své hře, která je stále na stejném levelu. To je úžasné,“ dodal Rio, který je v 33 letech jedním ze starších hráčů, ale stále si vzpomíná, jak Giggsyho sledoval, když byl malý.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!