02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Hodnocení: Manchester United – Liverpool

Jak si naši hráči vedli v tomto zápase, se můžete dočíst v tomto článku.

 

David De Gea – Neměl moc práce. Liverpool vyslal celkově pouhé 3 střely na bránu De Gey. Za zmínku stojí zákrok proti Johnsonovi, který nejenže vypadal velice efektně, ale hlavně byl velmi důležitý. Celkově působil o dost jistějším dojmem než před zápasem s Chelsea. De Gea se chytil své šance a vypadá to, že se bude prát o své místo mezi třemi tyčemi. 7

 

 

 

 

 

 

Rafael – Po frustrujícím začátku sezóny, kdy střídal jedno zranění za druhým a na hřišti se objevoval spíše sporadicky, se vrátil v plné síle. Poslední zápasy předvádí výborné výkony a v sobotu tomu nebylo jinak. Akorát bych mu vytkl někdy až zbytečnost zbrklost a roztěkanost. 7

 

 

 

 

 

 

Rio Ferdinand – Jeden gól zachránil a na jednom měl velký podíl. Po centru Adama z přímého kopu míč propadl až k Ferdinandovi, který to sice asi nečekal, ale i tak se měl lépe zorientovat. Nicméně kromě této situace byl velmi jistý a je teď základním stavebním kamenem obrany. 7

 

 

 

 

 

 

Jonny Evans – Srší z něj velká jistota. Jde na něm vidět, že si čím dál tím více věří. V zápase ukázal svou výbornou rozehrávku a klid, kterým poslední dobou disponuje. Jednoznačně mu svědčí spolupráce s Ferdinandem. 7

 

 

 

 

 

 

 

Patrice Evra – Největší šance Liverpoolu v prvním poločase šly opět přes jeho levou stranu. Ale od té doby neměl moc práce, Liverpool se do šancí dostával sporadicky a tak se Evra mohl věnovat své oblíbené útočné hře. 6,5

 

 

 

 

 

 

 

Antonio Valencia – Těží ze své skvělé formy. On je současným motorem střední lajny United a v tomto zápase tomu nebylo jinak. Byl jedním z hlavních strůjců vítězství. Je skvělý v osobních soubojích, nic nevypustí a pro každého obránce je obrovskou hrozbou. Při druhém gólu výborně vybojoval ztracený míč a naservíroval ho Rooneymu ke snadnému skórování. 8

 

 

 

 

 

 

Michael Carrick – Při spolupráci se Scholesem si svou hru evidentně užívá, nemusí nic vymýšlet a kryje svému parťákovi záda. Občas vykouzlí i nějakou povedenou přihrávku dopředu, ale hlavně si vždy odvede svůj kus práce směrem vzad. 7

 

 

 

 

 

 

Paul Scholes – Paul se dostal do své staré dobré formy. Přihrávky skoro nekazil, přitvrdil hru, když bylo potřeba a hlavně se výborně ujal dirigováni hry. Skvěle zapadl do rozjeté mašiny jménem United, a jestli to takhle půjde dál, tak ho snad uvidíme i následující sezónu. 7,5

 

 

 

 

 

 

Ryan Giggs – Slušný výkon tohoto starého harcovníka. V prvním poločase předvedl několik pěkných akcí na jeden dotek a také výborný centr na Scholese, který ho ovšem v gól nepřetavil. V druhém předvedl pár ze svých skvělých driblingů, ale nikdy to nedokázal zakončit přesným centrem. Hodněkrát pokazil i velmi jednoduchou přihrávku. 7

 

 

 

 

 

 

Wayne Rooney – V prvním poločase se blýskl několika pěknými narážečkami, ať už s Giggsem nebo s Welbeckem. K tomu přidal svou typickou bojovnost a do druhého poločasu nastoupil tou správnou nohou a vstřelil oba góly United v pomezí 4 minut. Jak je jeho dobrým zvykem i nadále bojoval a rval se o každý balón a snažil se připravovat šance i pro své spoluhráče. Na konci zápasu sice trochu nesportovně, ale dobře takticky zdržel svým skvělým krytím míče čas, a tak měl na výhře velký podíl. 8 – MOTM

 

 

 

 

Danny Welbeck – V prvním poločase byl neuvěřitelný. Předvedl své skvělé zpracování míče, výborný dribling, dobrý přehled a velkou bojovnost. Kdyby takhle pokračoval i v druhém poločase a vstřelil by gól, tak by musel být jednoznačně označen za muže utkání. V druhém poločase už se ale trochu vytratil. 7,5

 

 

 

 

 

 

Týmový výkon – Paradoxně v prvním poločase jsme hráli fotbal a v druhém spíše stříleli góly a hlídali si náskok. Každopádně týmový výkon byl nadprůměrný, některé akce byly opravdu povedené, jen jim chyběla ta finální část. Opět to byl fyzicky velmi těžký zápas, který naši hráči svou bojovností zvládli. Žádný z hráčů nijak výrazně svým výkonem nezaostával. 7,5

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!