02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Oficiálně: Giggs podepsal novou smlouvu

Ryan Giggs podepsal novou smlouvu, která mu skončí na konci příští sezóny 2012/2013. Pro Giggse bude příští sezóna už 22.

 

 

38letý veterán debutoval za United v roce 1991 a vyhrál všechno co se dalo, včetně 12 ligových titulů.

 

Giggs do této chvíle odehrál 898 zápasů, v této sezóně dal zatím tři branky a přidává důležité zkušenosti ve středu zálohy nebo na křídle.

 

Sir Alex řekl: “Ryan je úžásný hráč v mnoha ohledech a je ztělesněním všech mých týmů, které se v průběhu let spojili. On vždycky najde sám sebe, dokáže se přispůsobit svému věku a neustále má hlad po hře a po úspěchu.“

 

V každém předzápasovém tréninku jde příkladem všem ostatním. Mladí hráči v naší šatně mají velkou šanci prohlednout si hráče, který překonává rekordy,“ dodal Boss.

 

Ryan Giggs řekl: “Když jsem podepsal svůj první kontrakt, nikdy jsem si nemyslel, že tady budu hrát 22 let, ale cítím se dobře a doufám, že ještě budu schopný pomoc týmu k dalším úspěchům.“

 

Vyhrát s klubem 19. titul byl pro mě skvělý pocit, ale všichni víme, že to není konec a stále chceme vyhrávat další trofej. Jsem opravdu rád, že mohu být součástí toho týmu,“ dodal Ryan.

 

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!