25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferguson vysvětlil podepsání Frederica Veseliho

Manažer Rudých ďáblů Sir Alex Ferguson prozradil, co ho vedlo k tomu, že tohoto mladého Švýcara přivedl na Old Trafford.

 

Frederic Veseli, který přestoupil do United na poslední chvíli v nedávno ukončeném zimním přestupovém období, byl menším překvapením pro všechny fanoušky. Zejména pak z toho důvodu, že přišel z týmu nenáviděného městského rivala Citizens.  V tuto chvíli je už ale členem rezervního mužstva a svými vyjádřeními dal jasně najevo, že udělá vše pro to, aby si zasloužil hrát za Rudé ďábly.

 

V novém působišti by však měl účinkovat pouze do konce tohoto ročníku. Tak zní dohoda, kterou s ním vedení Manchesteru United uzavřelo. O tom, zda mu bude nabídnuto prodloužení smlouvy, totiž rozhodnepředevším sám hráč a v rezervním mužstvu se bude snažit přesvědčit svými výkony o tom, že je hoden nosit rudý dres. Dalo by se tedy říct, že Veseli přišel tzv. „na zkoušku.“

 

„Vše bylo v podstatě jen dílem náhody. Jeden z členů naší skautingové základny za námi přišel a řekl nám, že City propustili tohoto mladého švýcarského hráče, a že naši skauti jeho hru v několika posledních letech pozorovali,“ řekl Ferguson, který je připraven pozorně sledovat výkony nadějného Veseliho.

 

„I kdyby by se tento přestup ukázal jako neúspěšný, stejně bychom tím nic neztratili. Přemýšleli jsme o tom, že bychom jej zařadili do našeho rezervního týmu do konce této sezóny a uvidíme, co nám do té doby  předvede. Teprve poté se budeme rozhodovat, co dál. Doufejme, že se mu bude dařit.“

 

Veseli pro zatím sledoval pouze z lavičky náhradníků čtvrteční utkání, ve kterém jeho noví spoluhráči prohráli s jeho bývalými spoluhráči neboli rezervou City 2:4 v pohárovém střetnutí Manchester Senior Cupu. Debut za rezervní tým Devils jej tedy teprve čeká.

 

 

Zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!