02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Park je na dosáhnutí svého 200-tého zápasu pyšný

Ji Sung Park se svěřil, že je pyšný na svůjdvoustý start v dresu Rudých ďáblů, kterým byla dramatická remíza proti Chelsea na Stamford Bridge a tvrdí, že se teď soustředí nadosáhnutí dalších milníků. 

Park se dostal na hřiště v 86. minutě, čímž završil svou druhou stovku v dresu Manchesteru. 30-letý záložník cítí, že dosáhnutím tohoto mezníku dokázal, že je více než pouhý marketingový nástroj na prodávání dresů a je hladový po dalších úspěších.

 

 „Jsem se svou pozicí velice spokojen. Někteří lidi dříve tvrdili, že mě United koupili, jen kvůli prodeji dresů. Teď už toto netvrdí nikdo.  Mnoho hráčů z Asie ukázalo, že mohou v Evropě hrát na nejvyšší úrovni. Jsem rád, že jsem dokázal, že  Asijští hráči se dokáží vyrovnat s vysokou úrovní evropského fotbalu,“ sdělil Park v rozhovoru pro manutd.com

 

 „Měl jsem pár větších zranění a nesehrál tak hodně duelů, takže dosáhnutí dvoustého utkání je pro mě skvělé. Snažil jsem se zlepšovat zápas od zápasu a moji spoluhráči a týmový personál mi hodně pomohl se zlepšením mé hry. Atmosféra v tomto klubu je skvělá a když dosáhnete nějákého úspěchu, jste odhodlán co nejdříve dosáhnout dalších úspěchů a cílů. Taková je tu mentalita. A u mě je to stejné, teď mám na kontě 200 zápasů, ale už se těším na 300. zápas.“ 

 

 „Je těžké, vybrat nejlepší utkání. Mám zde hodně fantastických vzpomínek, obzvláště dny, kdy jsem nad hlavou mohl držet některou trofej. Je to skvělý pocit a to je důvod, proč hráči Manchesteru chtějí vyhrávat další a další trofeje.“ vzpomíná Park.

 

Ačkoliv je Park velice vďečný svým spoluhráčům, personálu i fanouškům tak cítí, že největší a nejlepší vliv na něj měl Sir Alex Ferguson.

 

„Když jsem sem přišel, věřil jsem, že bych mohl zvládnout hru na takovéto úrovni, ale nebyl jsem si jistý. Sir Alex ve mě věřil a podporoval mě. Řekl mi, že mám bojovat. To mi hodně pomohlo s adaptací na anglický fotbal.“ vysekl Park poklonu svému manažerovi.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!