22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs před Liverpoolem

Manchester United je nejúspěšnějším klubem v Anglii a Ryan Giggs by byl rád, kdyby tomu tak bylo i nadále.

 

 

Když United minulou sezonu triumfovali v Premier league, zaznamenali již svůj 19. mistrovský titul a předskočili o jeden triumf právě svého odvěkého rivala od řeky Mersey. V době nástupu Alexe Fergusona měli Red devils na kontě o 12 mistrovských vavřínů méně.

 

Giggs, kterému je 38 let, v rozhovoru prozradil: „Liverpool je velký klub skoro jako my. Mají obrovskou historii a společně jsme dva nejúspěšnější kluby v Anglii. Víme, že stojíme před velmi těžkým utkáním. Je to klub, který jsme se dlouho snažili předehnat. Když se nám to konečně podařilo, máme před sebou další výzvu – odrazit útoky, které určitě přijdou.“

 

Manchester je právě v té fázi sezony, kdy se láme chleba. Po těžkých zápasech proti Arsenalu a Chelsea nyní přijíždí na Old Trafford Liverpool a ani další kola pro United nejsou záviděníhodná. Nejdříve se jim postaví velmi dobře hrající nováček z Norwiche, a následně rozjetý Tottenham.

 

Víme, že před námi jsou těžké zápasy, ale všichni se na ně těšíme. Tyhle duely ukážou pravý charakter našeho mužstva. Věřím, že jsme na následující zápasy dobře připraveni a zvítězíme. Pokud se tak stane, jsme na velmi dobré cestě k obhajobě titulu, což je samozřejmě cíl nás všech,“ zakončil Ryan Giggs.

 

 

zdroj:   manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!