18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Antonio Valencia hvězdou United za měsíc leden

Antonio Valencia, který hraje poslední zápasy v excelentní formě, byl oceněn fanoušky Manchesteru United, kteří ho zvolili hvězdou za měsíc leden. 

 

Pravý křídelník Manchesteru United získal 79% ze skoro 20 000 hlasů a vyhrál hlasování ve všech 7 jazykových formách stránky manutd.com. Paul Scholes, který se vrátil z „důchodu“  byl na druhém místě s 9% a na třetím místě skončil se 4% Michael Carrick. V nominaci pak dále byli Danny Wellbeck, Ryan Giggs a Patrice Evra.

 

Valenciova forma za poslední měsíc byla opravdu skvělá. Hlavičkou otevřel skóre proti Arsenalu a později připravil vítězný gól pro Dannyho Welbecka, poté připravil první gól Rooneyho proti Manchesteru City v FA Cupu. Dále byl vyhlášen hráčem utkání proti Boltonu a zařídil penaltu proti Stoke City.

 

Je to poprvé, co vyhrál ekvádorský hráč od roku 2011. Sir Alex řekl na jeho adresu: „Jeho hra vypadá opravdu skvěle. Překonal zranění z minulé sezony, a dostal se zpět do své nejlepší formy. V takovéto formě je pro nás obrovským přínosem.“ Sir Alex se také svěřil, že Antonio Valencia je podle něj lepším křídelníkem, než jeden z jeho předchůdců Andrei Kanchelskis.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!