22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fergie chce uspět na Stamford Bridge!

Ligové výlety na stadion Stamford Bridge v posledním desetiletí byly vzdáleny výsledkům, s kterými by mohli být fanoušci United spokojeni. Přesto Sir Alex doufá, že se v neděli vše změní.

 

United, kteří na začátku sezóny porazili na Old Trafford Chelsea 3:1, neochutnali ligové vítězství na domácí půdě jejich nejbližšího soupeře od dubna 2002. Možná také díky kontrovezním výrokům rozhodčích, zvláště pak v posledních dvou sezonách.

 

Vítězství 2:0 se Stoke, společně s prohrou Citizens 1:0 na Evertonu díky gólu Darrona Gibsona, znamená, že se United bodově dotáhli na svého městského rivala na čele tabulky a Fergie upozorňuje na důležitost zápasu, který se odehraje na severozápadě Londýna v neděli.

 

V této sezoně se nám na hřištích soupeřů velmi daří a v těchto výsledcích potřebujeme pokračovat i v neděli,“ pověděl manažer.

 

Ještě nás čeká několik důležitých venkovních zápasu – s Chelsea, Tottenhamem a Citizens. To budou rozhodující utkání sezony.“

 

Zápasy na Stamford Bridge v posledních pár letech byly velmi těžké a neměli jsme v nich moc štěstí, což pro nás vyústilo ve znepokojující výsledky.“

 

„Hráči vědí, co musí udělat. Znají svou odpovědnost a také vědí o tom, jaké očekáváni jsou v tomto klubu. S tímto vědomím musí nastupovat do každého zápasu,“ uzavřel rozhovor Sir Alex.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!