03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex Ferguson: „S výkonem jsem spokojen“

Manchester United se po včerejší výhře nad Stoke City bodově dotáhl na svého městského rivala z City, zatímco Sir Alex Ferguson byl s výkonem svých svěřenců nadmíru spokojen.

 

Zatímco Manchester United včera v pohodě na domácím hřišti přehrál Stoke City a zvítězil 2:0, jeho městský rival z City nezvládl utkání v Goodison Parku s Evertonem a po brance bývalého hráče United Darrona Gibsona prohrál 1:0. Oba manchesterské kluby tak mají stejně 54 bodů.

 

„Byla to pro nás dobrá noc. Nejvíc mě ale potěšil náš vlastní výkon. Myslím si, že naše hra byla skvělá. Hráli jsme v klidu a s rozvahou. Dobře, kopali jsme dvě penalty, ale způsob, jakým jsme hráli je ta nejdůležitější věc. Souboj o titul je stále otevřený. Je teprve konec ledna. Vždycky tvrdím, že velmi důležitým měsícem je březen a pak ještě začátek dubna. Například v dubnu budeme hrát proti Manchesteru City,“ řekl spokojený manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson.

 

Manchester United tak má v Premier League před sebou ještě dlouhou cestu. V dalším utkání zavítají Rudí ďáblové na Stamford Bridge, kde se v neděli 5. února střetnou s Chelsea. Manažer United Sir Alex Ferguson doufá, že v tomto utkání už bude moci využít služeb tří zraněných hráčů.

 

„Doufáme, že v neděli budeme mít k dispozici Wayna Rooneyho, Naniho a snad i Ashleyho Younga.“

 

Kvůli zranění či nemoci v úterním utkání proti Stoke City nemohl skotský manažer počítat s brankáři Davidem de Geou a Andersem Lindegaardem. V utkání nastoupil mladý Ben Amos a Ferguson byl s jeho výkonem spokojen. Pro anglického brankáře to bylo teprve sedmé utkání v dresu Red Devils.

 

„Anders se zranil na tréninku a ke konci se zranil i David, takže jsme se dostali do těžké situace. Ben Amos neměl mnoho práce, ale vypadal sebejistě. Byl jsem s ním spokojen.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!