18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs by chtěl hrát dál

Ryan Giggs se přiznal, že chce zůstat v United přinejmenším na další sezónu.

 

Veterán ve službách United i ve svých 38 letech stále na hřišti předvádí vynikající výkony a zůstává jedním z nejdůležitějších článků týmu.

 
V nedávném exkluzivním rozhovoru pro oficiální časopis Inside United záložník potvrzuje, že má zájem prodloužit si svou už tak úžasnou kariéru.

 
Na otázku, zda je jeho cílem pokračovat ve fotbale i po květnovém konci této sezóny, Ryan Giggs odpověděl: „Ano, opravdu chci pokračovat. Už brzy si společně s klubovými jednateli sedneme a uvidíme, co se vymyslí, ale momentálně se cítím opravdu skvěle a chci pokračovat.“

 
Když přišla další otázka týkající se možnosti hrát až do 40 let, Ryan se smíchem odpověděl: „To je zajímavá otázka! Nikdy nemůžete vědět, co se stane, ale uvidíme.

 
„Pokud se najednou začnu ve svém projevu na hřišti zhoršovat, jednoduše skončím. Ale mám pocit, že stále mohu týmu něco ze svých schopností dát, a to i mimo hřiště, takže budu pokračovat.“

 
Sir Alex, který taktéž odpovídal exkluzivně pro Inside United, potvrdil, že další nová smlouva je již ve stádiu přípravy.
„Rozhodně doufám, že Giggs bude hrát i příští rok. Nedošlo k žádnému poklesu kvality v jeho herním projevu, takže nevidím důvod, proč by neměl zůstat.

 
„Samozřejmě, vše je hlavně na Ryanovi, ale opravdu si myslím, že další sezónu by bez problémů zvládnul.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!