03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Amos nadšený ze svého debutu v Premier League

Ben Amos byl nadšený ze svého debutu v Premier League, když v úterý nastoupil proti Stoke, více než 3 roky po svém debutu v dresu United.

 

Golman narozený v Macclesfieldu,  doposud odehrál za United pět zápasů v Carling Cupu a jeden zápas v Lize Mistrů, takže pro něj byla obrovská příležitost zachytat si v lize při abcenci Lindegaarda s De Geou.

 

„Cítím se velmi dobře, celou tuto sezonu jsem čekal na příležitost a ta konečně přišla, tak doufám že sem z ní vytěžil nejvíc. Samozřejmě jsem byl před zápasem trochu nervózní, ale v pozitvním slova smyslu. Snažil jsem se hrát svou hru a celkově si myslím, že jsme dnes odehráli dobrý zápas “ uvedl Amos, který teď doufá, že na svou další příležitost v Premier League nebude muset čekat tak dlouho.

Amos při rozhovoru.

„Cítim, že jsem byl připravený hrát na této úrovni celou sezonu. Může to být frustrující, když šance nepřichází , ale musíte být připravený když se něco takového ( zranění Anderse a Davida) stane. Když se to stane, jste vtrženi přímo do víru děje, jako dnes já. Musím ze sebe vydávat to nejlepší , konkurovat ostatním golmanům na tréninku a čekat až přijde další šance, ale to už je na manažerovi. Cítil jsem, že jsem toho neměl moc na práci, ale jsem rád, že jsem udržel čisté konto. Snažil jsem se hlavně hrát klidně, a nečinit žádná unáhlená rozhodnutí “ dodal Amos.

 

Amos také pochválil úspěšné exekutory penalt  Javiera Hernandéze a Dimitara Berbatova: „Oba zachovali chladnou hlavu když bylo potřeba. Byl jsem rád, že obě penalty proměnili, navíc jsme později mohli mít další penaltu. Celkově si myslím, že jsme dnes dobře kontrolovali hru a zaslouženě jsme vyhráli.“ zakončil Amos.

 

zdroj: manutd.com

 

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!