Frederic Veseli přestoupil do Manchesteru United

39

Manchester United zkompletoval přestup švýcarského obránce Frederica Veseliho z Manchesteru City.

 

19letý střední obránce, který pravidelně reprezentuje švýcarský národní tým do 20ti let, se připojí k rezervě Manchesteru United pod vedením Warrena Joyce. Univerzální obránce, který si dobře rozumí s míčem, přišel do Manchesteru City v roce 2008 ze švýcarského Lausanne Sport. Veseli může klidně nastupovat také v záloze.

 

„Jsem velmi šťastný a zároveň hrdý na to, že jsem přestoupil do Manchesteru United. Už se nemohu dočkat, až začnu tvrdě pracovat v novém působišti. Udělám vše po to, abych týmu pomohl. Těším se, až všem ukážu, co na hřišti umím,“ řekl Frederic Veseli.

 

Veseli jako kapitán dovedl v roce 2009 švýcarský národní tým do 17ti let k triumfu na MS. Minulé léto se zúčastnil s Manchesterem City předsezonní přípravy v Severní Americe. Nyní se bude snažit co nejrychleji adaptovat na Old Trafford a pokusit se prosadit do prvního týmu United.

 

„Jsem velmi vděčný Siru Alexi Fergusonovi, že mě přivedl do tak skvělého klubu. V Manchesteru United se v historii prosadilo mnoho mladíků a doufám, že se mi to také povede.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokWootton do Nottinghamu
Ďalší článokNorwood odchází na hostování
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!