V krátkosti o zraněních

27

Rio Ferdinand, který vynechal utkání s Arsenalem, by se měl zpět do hry vrátit toto úterý v zápase se Stoke City. Rooney a Nani pak budou pravděpodobně připraveni hrát nejdříve příští týden proti Chelsea,  Jones bude mimo hru ještě déle.

 

 

Zdá se, že problémy Ria Ferdinanda stále neberou konce. Zatímco některé zdroje hovořily o tom, že anglický zkušený stoper utrpěl v utkání s Boltonem menší otřes mozku a kvůli vyšetřením raději vynechal zápas na Emirates Stadium proti Arsenalu, v tomto týdnu se objevily informace o tom, že se Ferdinandovi obnovilo zranění zad.

 

Ferdinand se dnes nicméně objevil na lavičce náhradníků, ale do hry nakonec zapojen nebyl. Ferguson však doufá, že v úterním zápase proti Potters na Old Trafford už jej bude moci do základní sestavy zařadit.

 
„Rio v tomto týdnu trénoval naplno pouze v jeden den a to v pátek, takže jsme nemohli riskovat a využít jej v utkání FA Cupu. Bude trénovat ještě zítra a v pondělí a v úterý už by mohl být připravený,“ řekl Ferguson

 

Sir Alex ještě před derby s Liverpoolem zároveň uvedl pro ITV1, že pro zápas s Chelsea na Stamford Bridge příští neděli už by měli být k dispozici také Wayne Rooney a Nani, zatímco Phil Jones si bude muset na svůj návrat ještě nějaký čas počkat. Všichni tito hráči mají problémy s kotníkem.

 

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSir Alex: „Prehra je nespravodlivá“
Ďalší článokMame-Biram Diouf přestoupil do Hannoveru
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!