11/04/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

V krátkosti o zraněních

Rio Ferdinand, který vynechal utkání s Arsenalem, by se měl zpět do hry vrátit toto úterý v zápase se Stoke City. Rooney a Nani pak budou pravděpodobně připraveni hrát nejdříve příští týden proti Chelsea,  Jones bude mimo hru ještě déle.

 

 

Zdá se, že problémy Ria Ferdinanda stále neberou konce. Zatímco některé zdroje hovořily o tom, že anglický zkušený stoper utrpěl v utkání s Boltonem menší otřes mozku a kvůli vyšetřením raději vynechal zápas na Emirates Stadium proti Arsenalu, v tomto týdnu se objevily informace o tom, že se Ferdinandovi obnovilo zranění zad.

 

Ferdinand se dnes nicméně objevil na lavičce náhradníků, ale do hry nakonec zapojen nebyl. Ferguson však doufá, že v úterním zápase proti Potters na Old Trafford už jej bude moci do základní sestavy zařadit.

 
„Rio v tomto týdnu trénoval naplno pouze v jeden den a to v pátek, takže jsme nemohli riskovat a využít jej v utkání FA Cupu. Bude trénovat ještě zítra a v pondělí a v úterý už by mohl být připravený,“ řekl Ferguson

 

Sir Alex ještě před derby s Liverpoolem zároveň uvedl pro ITV1, že pro zápas s Chelsea na Stamford Bridge příští neděli už by měli být k dispozici také Wayne Rooney a Nani, zatímco Phil Jones si bude muset na svůj návrat ještě nějaký čas počkat. Všichni tito hráči mají problémy s kotníkem.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!