Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

10

Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování o tomto víkendu? To se dozvíte v tomto článku.

Peterborough United – Brighton & Hove 1:2
Obránce domácích Scott Wootton odehrál pouze první poločas, poté byl vystřídán. Záložník Ryan Tunnicliffe v druhém poločase skvělou přihrávkou připravil vyrovnání pro Davida Balla. Bohužel, hostující Will Buckley dvě minuty před koncem druhou brankou v utkání zajistil hostujícímu týmu vítězství 2:1. Peterborough United je v ligové tabulce momentálně na 16. místě. Pár dní po tomto zápasu bylo rozhodnuto, že se obránce Scott Wootton vrátí z hostování zpátky do Manchesteru United.

Reading – Hull City 0:1
Hull City vyhrál v Readingu 1:0 a jediným střelcem utkání byl v 66. minutě záložník Robbie Brady hostující v Hullu z Manchesteru United. Brady se skvěle vyhnul ofsajdové pasti a chladnokrevně překonal brankáře Adama Federiciho. Norský útočník Joshua King se na hřiště dostal až čtyři minuty před koncem, když nahradil zraněného obránce Liama Roseniora. Hull momentálně v tabulce okupuje 5. místo.

QPR – Wigan 3:1
QRP vyhrálo pod vedením manažera a bývalé legendy Manchesteru United Marka Hughese první domácí ligový zápas. Italský útočník Federico Macheda proseděl celé utkání pouze na lavičce náhradníků. QPR se díky výhře dostalo ze sestupových vod a posunulo se na 16. místo.

Sint-Niklaas – Royal Antverpy 2:1
Útočník John Cofie odehrál za hostující tým celé utkání, nicméně porážce 2:1 nezabránil. Vítěznou branku utkání vstřelil v 72. minutě Vertongen. Royal Antverpy je v druhé belgické lize momentálně na šestém místě.

Zdroj: ManUtd.com, Livescore.com