Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Redaktorské správy

Vstupenky na zápasy Manchesteru United

V tomto špeciálnom príspevku Vám priblížime všetky potrebné informácie ohľadom cestovania na zápasy Manchesteru United.

 

1. Vstupenky

 

Cena vstupenek, které jsme schopni zajistit, se pohybuje od 55 do 70 liber v závislosti na konkrétním zápase a pozici sedadla. Výjimku tvoří zápasy proti Arsenalu a především proti Chelsea, Liverpoolu a Manchesteru City, kde je cena 150 až 200 liber. U těchto zápasů může být také složitější získat větší množství vstupenek, proto je lepší se o ně zajímat s předstihem. Do této cenové kategorie se mohou dostat i vyřazovací zápasy Ligy mistrů nebo
případná oslava titulu. Všechny uváděné ceny jsou tržní, to znamená, že za tyto částky jsou majitelé vstupenek a nebo ve většině případů permanentek ochotni je přenechat. Oficiální cena nikdy nepřesahuje 60 liber. Toto je třeba si uvědomit, aby potom ten, kdo zaplatí například 55 liber za vstupenku, nebyl překvapený, že je na ní uvedena cena například 42 liber. Pokud by nebyl někdo s cenami spokojený, rádi uvítáme rady, jak docílit nižších cen při množství vstupenek, které pro vás zajišťujeme (cca 25-30 na každý zapas).

 

2. Doprava

 

Doporučujeme každému, aby se s námi nejprve poradil, než si zablokuje letenky. Umíme poradit nejvhodnější způsob dopravy, kombinaci odletu z Prahy, Brna, Bratislavy, ale i zahraničních letišť a příletů na různá letiště v Anglii s následným transferem do Manchesteru (auto, minibus, vlak, autobus). Tímto způsobem se dají minimalizovat náklady na dopravu tak, že se dá běžně dosáhnout celkové částky 2000 až 3000 českých korun (80 až 120 euro) za kompletní dopravu do Manchesteru a zpět. Výjimkou nejsou ani nižší částky, ale záleží samozřejmě na konkrétní situaci a zejména včasném zakoupení letenky, nejlépe dva měsíce před odletem.

 

3. Ubytování

 

Ceny hotelů, které pro Vás můžeme zajistit, začinají na 20 librách za osobu a noc, a to včetně snídaně. Záleží však také na momentální dostupnosti, a proto je lepší počítat s cenou cca 25 liber osoba/noc a na možnosti stravování se předem informovat.

 

4. Program v Manchesteru

 

Je potřeba, aby se každý zájemce o vstupenky zmínil buď ve formuláři nebo při následném telefonním kontaktu, jak si představuje náplň svého pobytu v Manchesteru, a my mu s využitím znalostí místního prostředí (7 let) poradíme, co je a co není možné uskutečnit. Může jít o prohlídku stadionu Old Trafford a muzea, další zápasy Premier League (případně FC United), návštěvu jiných stadionů, tréninkových areálů, lokalit, kde bydlí hráči atd. K největším zážitkům z Manchesteru patří společně s fotbalem také noční život. Ve městě je velké množství hudebních klubů všech žánrů, nejrůznější restaurace, tradiční hospody a samozřejmě spousta obchodů, ve kterých je možné velmi levně nakoupit. Při dvoudenních a delších pobytech doporučujeme navštívit nedaleký Liverpool (Beatles), popřípadě Blackpool.

 

Na cokoliv dalšího byste se chtěli zeptat, popřípadě by vám nebylo něco jasné, je třeba vyplnit tento formulář, který je zcela nezávazný, a my se vám poté telefonicky ozveme a pokusíme se vaše dotazy zodpovědět. Vyplnění formuláře je zároveň jediný způsob, jak projevit případný zájem o vstupenky či další služby. Není důležité, který zápas na formuláři vyplníte, můžeme se nakonec domluvit zcela jinak, nebo také nemusíte jezdit vůbec. S tímto souvisí také jedna z novinek, a to ta, že máme přislíbeny i vstupenky na venkovní zápasy Manchesteru United. Jenom pro informaci, vstupenky na zápas Everton – Manchester United (29. října) do sektoru United byly nabízeny za 80 liber. Na některé domácí zápasy je možné zajistit levnější dětské vstupenky do 16ti let. Zájemci o vstupenky vedle Sira Fergusona by se měli hlásit co nejdříve, protože na zbytek sezony 2011/12 jsou naše možnosti téměř vyčerpány. Zároveň je třeba u těchto vstupenek počítat s o něco vyšší cenou. A ještě informace pro ty, kdo by chtěli navštívit 3 zápasy Premier League v průběhu jednoho týdne. Pokud nedojde k nějaké změně (např. kvůli Europa League), budou United hrát 7.4. na Old Trafford s QPR, v pondělí 9.4. ve Wiganu (prakticky součást Manchesteru), a následně 14.4. opět doma s Aston Villou. Na všechny tyto zápasy Vám díky Velikonocím stačí pouhé 4 dny dovolené.

 

Ještě bych zmínil, že k nákladům na výjezd je třeba připočítat poplatek 250,- Kč (10 euro) na podporu činnosti Devilpage. Tato částka se skládá společně se zálohou na vstupenky 1000,- až 1500,- kč (40 až 60 euro).

 

V prípade rôznych otázok prosím Vás vyplňte informačný formulár na adrese: http://zapasy.mufanclub.sk/

 

Týmto sa chcem poďakovať nášmu kolegovi Marekovi z Manchesteru za spoluprácu – šéfredaktor MarkyNR.

Mohlo by vás zaujať

Preview: Manchester United – Derby

Moro

U23 porazila Middlesbrough 2:0, U18 pak West Bromwich 4:3

Ruud36

Review&Hodnotenie: Manchester United – Wolverhampton 1:1

Igor GGMU


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!