02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Hodnocení: Arsenal – Manchester United

Na hráče United čekala těžká zkouška v podobě hráčů Arsenalu. Jak si vedli naši hráči v tomto zápase, se dozvíte v tomto článku.

 

Anders Lindegaard – V zápase neměl moc práce, domácí tým si nevypracoval žádný rohový kop, ani standartní situaci poblíž pokutového území. Na začátku zápasu musel předvést pár rutinních zákroků. Gól od van Persieho se asi nedal chytit. 6,5

 

 

 

 

 

 

Phil Jones – Po 15 minutách hry musel střídat pro zranění kotníku, které si způsobil. Nehodnocen

 

 

 

 

 

 

 

Chris Smalling – Při absenci Ria Ferdinanda a Nemanji Vidiče se Chris zasunul na pozici stopera. Odvedl dobrou práci, ale po jeho hrubce mohl padnout gól, který nepochopitelně van Persie naštěstí zahodil. 6,5

 

 

 

 

 

 

 

Jonny Evans – Spolu se Smallingem vytvořili solidní obrannou dvojici, která byla překonána pouze jednou. Nutno dodat, že na gólu měli podíl oba stopeři, ale van Persie to výborně trefil. Evansův výkon bych hodnotil jako průměrný, nic nezkazil, ale taky se nikterak nepředvedl. 6,5

 

 

 

 

 

 

Patrice Evra – Jeden z nejlepších hráčů na hřišti. Jeho útočné „výlety“ neměly chybu, snad jen tu, že po nich nepadl žádný gól. V obranné činnosti neměl větší problémy, akorát ho jednou v pokutovém území velmi snadno obešel Chamberlain. 7,5

 

 

 

 

 

 

Antonio Valencia – Antonio je v opravdu vynikající formě. Dnes tomu přidal i něco navíc. Jeden gól dal, pro něj neobvykle hlavou, a na druhý nahrál. Jak je jeho zvykem, proháněl obránce soupeře a při bránění se taky nenechal zahanbit. Pro mě MOTM – 8

 

 

 

 

 

 

Michael Carrick – Michael se dnes pohyboval převážně v obranné linii, dopředu se moc nehnal. Díky tomu není zase tolik vidět, ale odvedl spoustu „černé“ práce a výborně vypomáhal obraně. 7

 

 

 

 

 

 

 

Ryan Giggs – Kolik že to má roků? 38 nebo 18? Je to neuvěřitelné, jiní hráči v tomto věku už dávno odpočívají někde v teplých krajích a užívají si fotbalového důchodu, ale Ryan stále válí na hřišti. Včera předvedl zase jeden ze svých nadprůměrných výkonů, několikrát zamotal obráncům hlavu tak, že se jim ještě teď musí točit. Na vítězství má také mimojiné zásluhu v podobě asistence na první gól. 7,5

 

 

 

 

 

 

Nani – V prvním poločase předvedl slušný výkon, který by zasloužil určitě vyšší známku než celkovou, kterou mu dám. Skoro všechny útočné akce šly právě přes levé křídlo a Nani se několikrát pěkně uvolnil a dokázal odcentrovat. Jenže v druhém poločase se mírně vytratil ze hry a nakonec se zranil a musel střídat. 7

 

 

 

 

 

 

 

Wayne Rooney – Pokles formy dělá své. Rooney se snaží, bojuje, schytává jednu ránu za druhou, ale není mu to nic platné, nedaří se mu. Míče mu odskakují, dlouho mu trvá, než si rozmyslí, co s míčem udělá nebo zkazí úplně jednoduchou přihrávku. Tady není co rozebírat, doufejme, že najde svou formu ze začátku sezóny dost brzo, protože ve vrcholné formě je jeden z nejlepších hráčů na světě. 6

 

 

 

 

 

 

Danny Welbeck – Danny se chytil své šance a zdá se, že se jí jen tak nepustí. V zápase měl několik příležitostí, ale proměnil pouze jednu, ale zato to byl gól vítězný. Odehrál dobrý zápas a my se jen můžeme těšit, co nám tento mladík ještě předvede. 7,5

 

 

 

 

 

 

 

Střídající hráči:

 

 

Rafael – Dostal se na hřiště už v 15. minutě, a to když musel nahradit zraněného Jonese. Nevedl si zle, ale často ztrácel lacině míče a v obraně na jeho straně také párkrát soupeř zahrozil. 6,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Park Ji-Sung – Přišel místo Rafaela, aby trošku uklidnil situaci. Do hry se moc nedostal. Nehodnocen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paul Scholes – Vystřídal kulhajícího Naniho. Opět to bylo střídání, které mělo do hry vnést zkušenost a klid. Nehodnocen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmový výkon – Tento zápas byl hodně o bojovnosti a soustředěnosti. A naši hráči předvedli obojí. Nebylo to ani tak o individuálních výkonech, ale spíš o týmovém duchu a bojovnosti. Naši hráči si odnesli spoustu šrámů, ale dokázali urvat velmi cenné vítězství. 7,5


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!