19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Danny Welbeck k utkání proti Arsenalu

Danny Welbeck sice v utkání proti Arsenalu vstřelil vítěznou branku, ale on sám vyzdvihl především výkon celého týmu.

 

Anglický reprezentační útočník narozený v Longsightu se střelecky prosadil v 81. minutě a tato branka zajistila Manchesteru United vítězství na Emirates Stadium nad Arsenalem 2:1. Danny Welbeck doufá, že i nadále bude nastupovat v útoku po boku Wayna Rooneyho.

 

„Jsem naprosto spokojený, ale celý tým po celou dobu utkání neúnavně pracoval. Byl to skvělý týmový výkon a všichni jsme velmi rádi, že jsme získali tři body. Tvrdě jsme dřeli a ke konci utkání už jsme toho měli opravdu dost, někteří z nás, včetně mě, chytali křeče, ale byl to skvělý týmový výkon. Vytvořili jsme si několik šancí a přesnými přihrávkami jsme se dostali za jejich obranu. Hráli jsme dobře,“ řekl Danny Welbeck pro MUTV.

 

„Mým cílem je nastupovat za první tým Manchesteru United a to se mi teď daří. V útoku mi to po boku Wazzy svědčí a doufám, že v tom budeme pokračovat i nadále“.

 

21letý hráč sice přiznal, že v kabině na Emirates Stadium hráči United sledovali utkání mezi Manchesterem City a Tottenhamem, nicméně i přesto se plně soustředili na svůj vlastní výkon.

 

„Dívali jsme se v šatně, ale nechtěli jsme, aby výsledek tohoto utkání nějak ovlivnil naší hru. Hráli jsme naší klasickou hru. Nastoupili jsme do utkání, dobře si přihrávali a naštěstí jsme dali dvě branky a dostali pouze jednu. Ale musím pochválit i soupeře. Mají dobrý tým a snažili se vstřelit branku, což se jim také povedlo. Naštěstí se nám podařilo v závěru utkání vstřelit vítěznou branku.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!