03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Chris Smalling: „Kritika je v pořádku“

Chris Smalling uznává, že je v pořádku, když se fanoušci a novináři zajímají o formě Manchesteru United v poslední době.

 

Přesto, že se Red Devils nacházejí v tabulce pouze 3 body za Manchesterem City a do dnešního utkání nahromadili více bodů než ve stejnou dobu v minulé sezóně, chápe mladý obránce náročnější typy fanoušků nebo novinářů, kteří se nebojí kritiky.

 
„Chápu to,“ řekl v předzápasovém rozhovoru pro United Review. „Jsme sice na druhém místě, ale očekávání tohoto klubu jsou obrovská. Když nejsme na vrcholu tabulky, každý se hned začne ptát, proč. Ale je to tak správně.

 
„To, že nyní máme ještě více bodů, než jsme měli v tuto dobu minulou sezónu, nás nijak neuspokojuje. Jediným naším cílem je vyhrát ligu.“

 
Tento úkol začíná v sobotu, kdy svěřenci Sira Alexe Fergusona přivítají na Old Trafford tým Bolton Wanderers. I přesto, že se hosté nachází na spodních místech tabulky, budou se snažit o něco podobného, co předvedl Blackburn Rovers, když Red Devils porazil 3:2.

 
Smalling je však plně odhodlán vrátit se na vítěznou vlnu v lize.

 
„Zápas s Blackburnem nám ukázal, že nemůžeme brát nic jako samozřejmost. Pokud chceme vyhrát titul, musíme být schopni porazit každého, na koho narazíme. A chceme začít hned dnes s Boltonem. Opravdu potřebujeme tři body, a to je také to jediné, na co myslíme.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!