31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

John Cofie bude hostovat v Royal Antverpy

Útočník Manchesteru United John Cofie bude do konce sezony hostovat v belgickém klubu Royal Antverpy.

 

Bývalý útočník Burnley v probíhající sezoně nedostával v rezervním týmu Manchesteru United dostatek herních příležitostí, nicméně v prosincovém utkání proti Sunderlandu se blýskl skvělým výkonem, když jako střídající hráč připravil dvě branky svého týmu. V belgickém působišti by měl hráč získat potřebné zkušenosti, z čehož by měly těžit všechny strany.

 

„Je to pro něj fantastická příležitost. Jedná se o jinou zemi a když se podíváte na hráče, kteří zde působili (Jonny Evans, Fraizer Campbell, Darron Gibson, Danny Simpson, Lee Martin, Craig Cathcart, Sylvan Ebanks-Blake, John O’Shea a Ryan Shawcross), tak všichni tito hráči hráli v Premier League. Vím, že se mu tam dostane spoustu zkušeností, které by tady nezískal,“ řekl trenér rezervního týmu Manchesteru United Warren Joyce.

 

„Zatím je to dobré. Seznamuji se s novými hráči, užívám si to a snad v tom budu pokračovat. O klubu toho vím docela dost, jelikož trenér Warren Joyce zde působil a něco mi vyprávěl. Mluvil jsem o tom také s Fraizerem Campbellem, Darronem Gibsonem a Jonny Evansem, jelikož tady působili. Řekli mi, jaké to tady je a jací jsou zde náruživí fanoušci. Doufám, že tady budu předvádět to, co se po mě vyžaduje. Chci střílet branky a snad se nám podaří postoupit do play-off. Chci tady uspět, tak uvidíme,“ řekl Cofie pro místní klubovou televizi.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!