22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney je Fergusonovi zavázaný

Wayne Rooney zopakoval svůj závazek k Manchesteru United a Siru Alexi Fergusonovi a trvá na tom, že by pod ním rád hrál až do konce kariéry.

 

 

Rooneyho vztah k Fergusonovi byl zpochybněn poté, co nebyl nominovaný na zápas s Blackburnem. Média uvaděli, že United byli připraveni naslouchat nabídkami za Rooneyho, ale Sir Alex tyto informace okamžitě popřel.

 

26letý útočník má však respekt ke svému manažerovi a jeho touha hrát pod ním se nezmenšila.

 

Sir Alex je nejlepší manažer všech dob. Samozřejmě bych chtěl pod ním hrát po zbytek mé kariéry,“ řekl Rooney v Curychu.

 

Je to skvělý manažer a on je velký důvod, proč jsem přestoupil do Manchesteru United. Kdybych mohl skončit svoji kariéru tak jedině pod Sirem Alexem.“

 

Jeho každodenní úsilí a jeho práce, je to nad čím vyniká. Na každý trénink přichází dříve než hráči a také později odchází. Jeho odhodlání, touha po vítězství a jeho oddanost je neuvěřitelná.“

 

Rooney byl jmenován do sestavy roku 2011 a byl v nominaci na gól roku, který však získal Neymar.

 

Nebyl jsem zklamaný. Abych byl upřímný, je to poprvé co jsem viděl Neymarův gól. Byl neuvěřitelný, prošel mezi šesti hráči. Je to krasný gól, takže mě nevadí, že jsem nevyhrál,“ zakončil Rooney.

 

zdroj: www1.skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!