23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Dimitar Berbatov: „Chci zůstat na Old Trafford“

30letý bulharský útočník Dimitar Berbatov v této sezoně zahřívá především lavičku náhradníků, nicméně v posledních třech utkáních nastřílel šest branek. Hráč chce i přes menší herní vytíženost zůstat na Old Trafford.


Útočník Manchesteru United Dimitar Berbatov uvedl, že chce zůstat na Old Trafford do té doby, dokud bude figurovat v plánech Sira Alexe Fergusona. Ten jej totiž ujistil, že klub o jeho služby stojí i nadále. Berbatov v této sezoně nedostal zatím dostatek herních příležitostí, což se ale změnilo v nabitém vánočním programu. Bývalý bulhraský reprezentant nastřílel v posledních třech utkáních šest branek, včetně hattricku do sítě Wiganu. Před sobotní porážkou s Blackburnem manažer Red Devils Sir Alex Ferguson potvrdil, že se klub chystá hráči nabídnout prodloužení smlouvy o jeden rok.


„Neustále se objevují spekulace ohledně mé budoucnosti s tím, že o mne mají zájem různé kluby. Minulé léto mi ale vedení United řeklo, že se mnou počítají, a to mi stačilo. Jako profesionál chci hrát v každém zápase, takže když dostanu příležitost, chci ze sebe vydat to nejlepší, to mi nikdo nemůže upřít,“ řekl Dimitar Berbatov.


Berbatov, nejlepší střelec Premier League v minulé sezoně, se v pořadí útočníků Manchesteru United propadl až na čtvrté místo za Wayna Rooneyho, Javiera Hernandéze a Dannyho Welbecka. I přesto je ale bývalý útočník Tottenhamu připraven naskočit do každého zápasu a svými brankami pomoci anglickému klubu.


„Když vidím základní sestavu pro utkání a nejsem v ní, velmi mě to mrzí. Můj cíl je jasný, v tréninku podat co nejlepší výkon a doufat, že se dostanu do sestavy. Samozřejmě, že chci hrát, ale v kádru jako má Manchester United je to velmi složité, zvláště pak v útoku. Jakmile jsem na lavičce náhradníků, plně se soustředím na to, že mohu kdykoliv do utkání naskočit. Nikdy to neberu na lehkou váhu.“


Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!