Bylo nebylo aneb poznáte je?

  41

  S úsměvem do roku 2012…


  Rok 2011 je minulostí a my začínáme psát nový kalendář. Při pohledu zpět nás uchvacuje jakýsi pocit zapřemýšlet, co se povedlo, a co bychom naopak mohli zlepšit. Ne jinak je tomu i na devilpage. Na řadu přicházejí hodnocení a nejrůznější sumáře, které rekapitulují 1. rok naší velmi úspěšně se rozvíjející fasite o nejlepším klubu na světě.


  A nejen to, naším cílem a zároveň samozřejmostí, není stát na místě, ale neustále se zdokonalovat a dělat maximum pro to, abyste byli s naší činností co možná nejvíce spokojeni. Nechceme usnout na vavřínech a spokojit se s tím, co máme. Můžete se tedy těšit na mnohé novinky a vylepšení a především na to, že se budeme snažit Vám vycházet i nadále vstříc a přinášet Vám to, co jinde v České republice nebo na Slovensku nenajdete. Jsme tu pro Vás!


   

  Děkujeme Vám všem za Vaši trvalou přízeň a věříme, že  to budete právě vy, kdo nám pomůže stoupat stále výš a rozvíjet tuto fanouškovskou stránku.


  Za sebe, Kubu Trejtnara alias Mařenku MU, bych vám chtěl popřát do nového roku hlavně zdraví, úspěchy a všechno dobré. Nechť je také Manchester United tím, co vám bude dělat tu největší radost!


  *United teď = United navždy!*


  Tak to by bylo na úvod a teď k tomu hlavnímu. Jelikož by se mělo do roku 2012, ostatně jako do každého jiného, vstoupit tou správnou nohou a s úsměvem na tváři, připravil jsem si pro Vás malé překvapení. Vstup tedy nechám na Vás, ale s tím úsměvem Vám trochu pomůžu…  Níže naleznete několik fotografií současných i bývalých hráčů Manchesteru United, když byli ještě dětmi. Pojal jsem tento příspěvek i jako takový malý zábavný kvíz. Poznáte tedy, kdo jsou ty roztomilé tvářičky? Odpovědi najdete dole.  1,  2,  3,

   

  4,

   

  5,

   
  6,  7,  8,

  9,
  10,

   
  11,
  12,  13,  14,


  15,


  16,  17,  18,


  19,  20,  Poznali jste?


  Správné odpovědi:


  1, Edwin van der Sar

  2, Michael Owen

  3, Patrice Evra

  4, Darren Fletcher

  5, Rio Ferdinand

  6, Luis Antonio Valencia

  7, Cristiano Ronaldo

  8, David Beckham

  9, Dimitar Berbatov

  10, Wayne Rooney

  11, Ryan Giggs

  12, Chris Smalling

  13, Park Ji-Sung

  14, Javier „Chicharito“ Hernandéz

  15, Rafael & Fabio da Silvovi

  16, Roy Keane

  17, Nani

  18, Paul Scholes

  19, David de Gea

  20, George Best  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokHODNOTENIE: Polovica sezóny 2011/12
  Ďalší článokDavid De Gea: „Chcem byť lepší ako Edwin!“
  Kuba (Marenka MU)
  Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!