04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Bylo nebylo aneb poznáte je?

S úsměvem do roku 2012…


Rok 2011 je minulostí a my začínáme psát nový kalendář. Při pohledu zpět nás uchvacuje jakýsi pocit zapřemýšlet, co se povedlo, a co bychom naopak mohli zlepšit. Ne jinak je tomu i na devilpage. Na řadu přicházejí hodnocení a nejrůznější sumáře, které rekapitulují 1. rok naší velmi úspěšně se rozvíjející fasite o nejlepším klubu na světě.


A nejen to, naším cílem a zároveň samozřejmostí, není stát na místě, ale neustále se zdokonalovat a dělat maximum pro to, abyste byli s naší činností co možná nejvíce spokojeni. Nechceme usnout na vavřínech a spokojit se s tím, co máme. Můžete se tedy těšit na mnohé novinky a vylepšení a především na to, že se budeme snažit Vám vycházet i nadále vstříc a přinášet Vám to, co jinde v České republice nebo na Slovensku nenajdete. Jsme tu pro Vás!


 

Děkujeme Vám všem za Vaši trvalou přízeň a věříme, že  to budete právě vy, kdo nám pomůže stoupat stále výš a rozvíjet tuto fanouškovskou stránku.


Za sebe, Kubu Trejtnara alias Mařenku MU, bych vám chtěl popřát do nového roku hlavně zdraví, úspěchy a všechno dobré. Nechť je také Manchester United tím, co vám bude dělat tu největší radost!


*United teď = United navždy!*


Tak to by bylo na úvod a teď k tomu hlavnímu. Jelikož by se mělo do roku 2012, ostatně jako do každého jiného, vstoupit tou správnou nohou a s úsměvem na tváři, připravil jsem si pro Vás malé překvapení. Vstup tedy nechám na Vás, ale s tím úsměvem Vám trochu pomůžu…Níže naleznete několik fotografií současných i bývalých hráčů Manchesteru United, když byli ještě dětmi. Pojal jsem tento příspěvek i jako takový malý zábavný kvíz. Poznáte tedy, kdo jsou ty roztomilé tvářičky? Odpovědi najdete dole.1,2,3,

 

4,

 

5,

 
6,7,8,

9,
10,

 
11,
12,13,14,


15,


16,17,18,


19,20,Poznali jste?


Správné odpovědi:


1, Edwin van der Sar

2, Michael Owen

3, Patrice Evra

4, Darren Fletcher

5, Rio Ferdinand

6, Luis Antonio Valencia

7, Cristiano Ronaldo

8, David Beckham

9, Dimitar Berbatov

10, Wayne Rooney

11, Ryan Giggs

12, Chris Smalling

13, Park Ji-Sung

14, Javier „Chicharito“ Hernandéz

15, Rafael & Fabio da Silvovi

16, Roy Keane

17, Nani

18, Paul Scholes

19, David de Gea

20, George Best


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!