31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Jones čeká na zápas s Blackburnem

Phil Jones doufá, že bude moci nastoupit k sobotnímu zápasu proti Blackburnu Rovers, ale připustil, že bude mít zvláštní pocit hrát proti svému bývalému klubu.


19letý obránce chyběl v pondělním zápase proti Wiganu Athletic, který Devils vyhráli 5:0, ale v sobotu by mohl mladý Angličan nastoupit.


Jones neskrývá smutek z toho jak špatně se daří jeho bývalému klubu, ale věří, že v druhé polovině sezóny se Blackburn Rovers v Premier League zachrání.


Jones pro United Review řekl: “Já jsem stále velkým fanouškem Blackburnu, když jsem mimo hřiště tak kontroluju, jak hrají, mám tam stále mnoho přátel, se kterými jsem v kontaktu.“


Jsem si jistý, že zlepší svoji hru. Jejich hra si zaslouží vyšši postavení v tabulce. Bohužel z nějakého důvodu jsou ve spodní části tabulky.“


Určitě nebude snadné úspět, čekáme obtížné utkání. Vím jaké mají Rovers hráče. Nemůžeme je brát na lehkou váhu.“


Phil Jones zažil porážku Blackburnu na Old Trafford 1:7 což byl pravděpodobně jeho nejhorší den ve fotbalové kariéře, ale říká, že nyní miluje život v United.


Od té chvíle co jsem tady, cítil jsem, že jsem tady vítaný. Já jsem se tu usadil velmi rychle a opravdu mě těší moje hraní, víc než kdy jindy. Jen doufam, že budu pokračovat v United co nejdéle,“ dodává Phil.


Zdroj: www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!