31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Valencia: „Vyřazení z Ligy Mistrů nás motivovalo“

Antonio Valencia říká, že vyřázení Manchesteru United z Ligy Mistrů dodalo hráčům větší impuls útočit na titul v Premier League.

United skončili v Champions League ve skupině C třetí, protože v posledním zápase prohralí na půdě Basileje 2:1 a na jaře tak budou hrát Evropskou ligu.


Červení Ďábli vyhráli od prohry s Manchesterem City osm z devíti zápasů Premier League a nyní mají stejně bodů jako městký rival.


Největší rána pro nás byla vypadnout z Ligy Mistrů proto, že jsme skvělý klub a očekává se od nás, že budeme bojovat o vítězství v této soutěži,“ řekl Antonio Valencia.


V minulém ročníku jsme se dostali až do finále, takže, když jsme skončili v této fázi soutěže tak nás to bolelo. Nicméně rozhodli jsme se využít této bolesti a na tréninku jsme ze sebe dali mnohem víc a do každého zápasu jdeme s ohladlanějším přístupem, protože chceme v této sezóně něčeho dosahnout.“


Stále máme šanci vyhrát Premier League, FA Cup a Evropskou ligu, nemáme v úmyslu skončit tuto sezónu s prázdnýma rukama,“ zakončil Valencia.


zdroj: http://www1.skysports.com/


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!