13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Giggs: „Jsme v nejlepší formě“

Ryan Giggs je přesvědčen, že se Červeným Ďáblům vrátila nejlepší forma.


United zvítězili na Craven Cottage 5:0 a mezi střelce se zapsal i Ryan Giggs, který dával gól na 3:0. Díky této výhře jsou svěřenci Sira Alexe dva body za svým městkým rivalem Manchesterem City.


Je to už hezkých pár týdnu co jsme vyhráli takovým rozdílem,“ začal Giggs pro MUTV. “Věděli jsme, že jsme schopní(na Fulhamu) vyhrát takovým výsledkem.


Byl to podobný průběh jako v Queens Park Rangers(v neděli). Tam jsme jen nedali ty šance jako dneska.“


Vyhrát na místě jako je Craven Cottage takovým pohybem a souhrou je prvotřídní výsledek.“


Svěrence Sira Alexe Fegusona nyní čekají dva zápasy s Wiganem a s Blackburnem na Old Trafford a neočekává se nic jiného než šest bodů.


Musíme pokračovat stejně jako dnes i v dalších zápasech. Musíme zvladnout dva zápasy. Na Old Trafford se vždy čeká, že vyhrajeme, ale stále musíme mít stejný hlad a chuť jako ve Fulhamu.“


Náš pohyb ve středu zálohy společně s Michaelem Carrickem byl dnes skvělý. Bránili jsme dobře. Dnešní zápas byl velmi potěšující.“


Giggs dal třeti gól United, i když jej tečoval obránce Cottage Philippe Senderos. 38letý záložník si už začínal dělat starosti, že v této sezóně Premier League neskóruje.


Začal jsem si dělat starosti, že v této sezóně neskóruji. V minulé sezóně jsem se trefil hned na začátku, takže jsem se nemusel bát, že nebudu dávat góly,“ zakončil Ryan Giggs.


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!