18/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Federico Macheda odejde na hostování

Agent italského útočníka Manchesteru United Federica Machedy Giovanni Bia potvrdil, že hráč v lednu odejde na hostování.


20letý hráč v této sezoně nedostává v prvním týmu Manchesteru United dostatek příležitostí a na své konto si letos připsal pouze dva odehrané zápasy v Premier League. V zápase Carling Cupu proti Crystal Palace pak nastoupil v základní sestavě a v posledním utkání Ligy mistrů proti Basileji naskočil na závěr utkání jako střídající hráč. Hráčův agent uvádí, že Federico potřebuje více herních příležitostí a jeho odchod v lednovém termínu na hostování je více než reálný. Naposledy Federico Macheda hostoval v italské Sampdorii Janov.


„Minulý týden jsem mluvil se Sirem Alexem Fergusonem a myslím si, že od ledna bude Federico hrát v jiném klubu. Musí bezpodmínečně dostat více prostoru než jeden 15 nebo 20 minut v zápase. Máme už několik nabídek na hostování, ale nejsou z Itálie. V lednu pak všechno vyhodnotíme a rozhodneme se. Machedův odchod nemá nic společného s vyřazením Manchesteru United z Ligy mistrů,“ řekl Giovanni Bia pro Sportal.


Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!