14/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Nemanja Vidič v této sezoně dohrál

Manchester United potvrdil, že kapitán týmu Nemanja Vidič kvůli zranění kolene zmešká zbytek sezony a čeká jej operace.


Srbský obránce musel na nosítkách opustit hřiště ve středečním utkání Ligy mistrů proti Basileji, když si po souboji s Marco Strellerem poranil vazy v koleni. Sir Alex Ferguson se obával nejhoršího, což se nyní po sérii vyšetřeních potvrdilo. Nemanja Vidič má zpřetrhané kolenní vazy a v této sezoně s největší pravděpodobností dohrál.


„Mysleli jsme si, že to bude špatné. V sezoně si už nezahraje. Trochu jsme to čekali, ale i tak je to těžká zpráva. V pondělí jej čeká návštěva specialisty a poté operace. Nebude to hned, nejprve musíme počkat, až ustoupí otok,“ řekl Sir Alex Ferguson.


Pro Manchester United je zranění Nemanji Vidiče velmi nepříjemnou zprávou. Už tak klub postihla řada zranění a nyní bude ve zbytku sezony chybět nejlepší obránce týmu. Mimo hru jsou také Michael Owen, Anderson, Tom Cleverley, Dimitar Berbatov, Javier Hernandéz, Rafael a Fábio. Skotský manažer by se tak v lednu mohl porozhlédnout po případných posilách, i když on sám to popírá.


Nemanju Vidiče by měl v sestavě United nahradit jeden z trojice Smalling, Jones a Evans. Po vyřazení z Ligy mistrů se Manchester United nyní bude soustředit především na ligový primát. Další zápas Rudé ďábly čeká v sobotu proti Wolverhamptonu.


Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!