Agent: „Vidič by mohl chybět několik měsíců“

  31

  Agent obránce Nemanji Vidiče naznačil, že by hráč mohl být kvůli zranění mimo hru několik měsíců a dodává, že momentálně není na místě komentovat jeho možný přestup do Juventusu Turín.


  Srbský střední obránce musel ve včerejším utkání Ligy mistrů proti Basileji opustit hřiště na nosítkách poté, co si po jednom ze soubojů poranil koleno. Manchester United v utkání prohrál s domácím týmem 2:1 a z prestižní soutěže vypadl. Zatím nedošlo k žádným potvrzením o rozsahu Vidičova zranění. Vidič stadion opustil o berlích a podrobnější vyšetření ukážou, jak moc je zranění vážné. S největší pravděpodobností se ale jedná o poškození vazů, což by hráče vyřadilo po většinu zbytku sezony.


  Hráčův agent Silvano Martina uvedl, že 30letý obránce pravděpodobně bude mimo hru několik měsíců. Agent také zdůraznil, že případný přestup Nemanji Vidiče do Juventusu Turín nevypadá příliš reálně, jelikož je na Old Trafford klíčovým hráčem v družině Sira Alexe Fergusona.


  „Zájem z Juventusu? Podle mě není na místě o tomto nyní mluvit, poté, co si hráč ve včerejším utkání poranil křížové vazy. V každém případě, nikdy se nejednalo o nic konkrétního. Bohužel, média nemají o čem psát. Zájem z jiných klubů? Hráč uvažuje o přestupu v případě, když jsou mezi jeho zaměstnavatelem a ním přetrhané vazby. Nemanja je ale kapitánem Manchesteru United, což není jen tak ledajaký klub,“ uvedl Martina pro calciomercato.com.

  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokSprievodca Európskou ligou
  Ďalší článokCristiano Ronaldo: „Mladí hráči musia počúvať Fergusona“
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!