12/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Jones před zápasem s Basilejí a Sir Alex o Rooneym

Manchester United se dnes večer střetne s Basilejí v rámci souboje o postup mezi nejlepších 16 týmů Evropy. Své k tomu řekl Phil Jones a ozval se taktéž sám Sir Alex, který přináší zprávu, že Wayne Rooney je na dnešek plně připraven.


Po ztrátách celkem 4 bodů v domácích utkáních s Benficou a právě Basilejí si Manchester United svoji situaci ve skupinové fázi Ligy mistrů dost zkomplikoval. Svěřenci Sira Alexe dnes večer musí na stadionu St. Jakob-Park uhrát alespoň bod, aby se kvalifikovali do vyřazovacích bojů a Jones plně věří, že jeho spoluhráči ze sebe vydají to nejlepší.


„Nyní jsme pod určitým tlakem, ale to samé zažíváme i v každém ligovém zápase, takže nervozitu žádnou necítíme. Dnes ze sebe chceme vydat to nejlepší. Dobře jsme se na toto střetnutí připravili a chceme získat tři body.“Další zpráva se týká Wayna Rooneyho a několika dalších předzápasových spekulací. Sir Alex Ferguson je přesvědčen, že si hvězdný útočník nebude dělat žádnou hlavu ze schůze představitelů UEFA, která se koná ve čtvrtek, a potvrdil, že „Wazza“ je plně připraven nastoupit.Na otázku, zda má nějaké obavy, že by se Rooney nemusel plně soustředit na utkání, odpověděl jednoznačně: „Zítra ho čeká důležitý zápas. Nemyslím si, že čtvrteční jednání bude v jeho výkonu mít nějakou roli.“


„Musíme se ujistit, že znovu dokážeme ovládnout hru tak, jako se nám to podařilo proti Aston Ville,“ vysvětlil Boss. „Můžeme očekávat fantastickou atmosféru, ale nám se už mnohokrát povedlo uhrát dobré výsledky na hřištích evropských soupeřů, a to nám opravdu pomáhá. Doufejme, že se to dnes večer potvrdí.


„Ani v prvním měření sil s Basilejí nebylo na naší taktice nic špatného. Jediný problém byl, že jsme promarnili zbytečně mnoho šancí. V druhém poločase jsme poté ukázali nedostatek disciplíny, a to nás stálo dva cenné body. Na druhou stranu jsme dobře zvládli obě střetnutí s Otelul Galati, zahráli jsme kvalitně ve venkovním utkání proti Benfice, bohužel jsme však měli v domácím prostředí poté smůlu – měli jsme vyhrát i to.“
A ještě dodatek na závěr – podle oficiálních zdrojů bude Javier Hernandez chybět týmu 3-5 týdnů.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!