15/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ashley Young: „Budeme hrát na vítězství“

Záložník Ashley Young zdůraznil, že Manchester United nebude ve středu v utkání Ligy mistrů hrát na potřebnou remízu, ale bude chtít zápas vyhrát.


Hráčům Manchesteru United v posledním utkání skupiny Ligy mistrů stačí uhrát ve Švýcarsku proti Basileji pouze remízu, aby postoupil mezi 16 nejlepších týmu tohoto ročníku této prestižní soutěže. Ashley Young, který v minulém utkání proti Basileji svým gólem zachránil remízu 3:3, ale odmítá to, že by anglický celek spoléhal na remízu.


„Nebylo by dobré spoléhat na to, že nám stačí remíza. Nikdo v klubu tímto směrem nepřemýšlí. Vše máme ve svých rukou, budeme se snažit vyhrát a postoupit, což je náš cíl,“ řekl anglický záložník.


26letý křídelní záložník přišel do Manchesteru United v létě z Aston Villy a je spokojen, jak se v novém týmu zabydlel.


„Nejsou větším týmem než je Manchester United. Vždy jsem věřil svým schopnostem a klub projevil dostatek důvěry, aby mě získal. Několik hráčů jsem znal z anglické reprezentace, takže jsem tady hned usadil.“


Young by v utkání proti Basileji mohl nastoupit na pozici podhrotového hráče, aby podporoval v útoku Wayna Rooneyho. Na této pozici Young nastupoval už v Aston Ville a také v anglické reprezentaci. Hráči samotnému je jedno, kde jej Sir Alex Ferguson postaví.


„Nemám žádnou oblíbenou pozici. Dokud budu v týmu a budu hrát, budu šťastný. Moderní fotbalista musí umět nastupovat na různých místech.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!