Ashley Young: „Budeme hrát na vítězství“

  4

  Záložník Ashley Young zdůraznil, že Manchester United nebude ve středu v utkání Ligy mistrů hrát na potřebnou remízu, ale bude chtít zápas vyhrát.


  Hráčům Manchesteru United v posledním utkání skupiny Ligy mistrů stačí uhrát ve Švýcarsku proti Basileji pouze remízu, aby postoupil mezi 16 nejlepších týmu tohoto ročníku této prestižní soutěže. Ashley Young, který v minulém utkání proti Basileji svým gólem zachránil remízu 3:3, ale odmítá to, že by anglický celek spoléhal na remízu.


  „Nebylo by dobré spoléhat na to, že nám stačí remíza. Nikdo v klubu tímto směrem nepřemýšlí. Vše máme ve svých rukou, budeme se snažit vyhrát a postoupit, což je náš cíl,“ řekl anglický záložník.


  26letý křídelní záložník přišel do Manchesteru United v létě z Aston Villy a je spokojen, jak se v novém týmu zabydlel.


  „Nejsou větším týmem než je Manchester United. Vždy jsem věřil svým schopnostem a klub projevil dostatek důvěry, aby mě získal. Několik hráčů jsem znal z anglické reprezentace, takže jsem tady hned usadil.“


  Young by v utkání proti Basileji mohl nastoupit na pozici podhrotového hráče, aby podporoval v útoku Wayna Rooneyho. Na této pozici Young nastupoval už v Aston Ville a také v anglické reprezentaci. Hráči samotnému je jedno, kde jej Sir Alex Ferguson postaví.


  „Nemám žádnou oblíbenou pozici. Dokud budu v týmu a budu hrát, budu šťastný. Moderní fotbalista musí umět nastupovat na různých místech.“  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokIrwin chváli Vidića
  Ďalší článokBerbatov neodcestoval s týmem do Švýcarska
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!