08/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex je potěšen vítězstvím

Sir Alex Ferguson pochválil svůj tým za dobrý výsledek poté, co United v sobotním utkání s Aston Villou dokázali získat všechny 3 body.


Jedinou branku utkání vsítil Phil Jones v prvním poločase, když tlak United zesílil. Mladý obránce usměrnil centrovaný míč od Naniho za záda bezmocného Givena a výrazně tak pomohl k vítězství svého týmu, který si po celý zápas počínal velmi zkušeným dojmem.


I přesto, že si Sir Alex pochvaloval fotbal, který jeho svěřenci v Midlands předvedli, je Boss United přesvědčen, že jeho tým mohl vyhrát mnohem výraznějším rozdílem.


„Myslím si, že jsme si zasloužili vyhrát. Dařilo se nám držet míč a myslím si, že v druhém poločase jsme trochu zbytečně nevyužili příležitosti ke vstřelení další branky,“ řekl pro MUTV. „Ale vyhrát na Villa Parku, kde jsou zápasy vždycky velmi obtížné, je velmi dobrý výsledek, takže jsme spokojeni.


„Myslím si, že bychom měli podobné typy utkání ukončit mnohem dříve, ale dobrá věc je ta, že jsme zůstali po celých devadesát minut koncentrováni a nic soupeři nedovolili.


„Měli jsme po celé střetnutí herně navrch. Předvedli jsme slušný fotbal, některé výkony jednotlivců opravdu stojí za povšimnutí a taktéž jsme hráli v dobrém rytmu. Toto hřiště je jako stvořené pro přihrávky a já si zápasy zde vždy užívám.“


Je zřejmé, že by se Sir Alex rád vrátil do začátku sezóny, kdy United stříleli jeden gól za druhým a zaznamenávali vysoká vítězství, ale zároveň vysvětlil, proč je zisk sebedůvěry a tří bodů momentálně důležitější.


„V posledních několika střetnutích jsme ukázali velmi dobrou koncentraci, zejména v obranné fázi. Ano, rozhodně se můžeme zlepšit ve finální fázi, ale myslím si, že nám k tomu pomohou naše vyrovnané výkony.“Zdroj: http://www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!