09/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hodnocení redaktorů na srazu

V tomto článku si obejktivně přiblížíme výkony členů redaktorského týmu, kteří se zúčastnili zimního srazu fanoušků Manchesteru United, který se konal v sobotu 26.11. ve Zlíně.Marek Zacha (Zachy) – brankář redaktorského mužstva zažil svůj premiérový start na velkém turnaji. Střídal skvělé výkony s těmi horšími. Vychytal několik vyložených šancí, některé lehčí střely ovšem skončili v naší síti. Z celkového pohledu se však jako gólman osvědčil a dělal vše pro to, aby zklidnil naši hru. Slušná byla i jeho rozehrávka a z tohoto důvodu by bylo skvělé, kdyby mu vydržela i věrnost v náš klub co nejdéle. Jedinou nevýhodou bylo, že na svou výkonnost nedokázal navázat ve druhém dějství, kdy musel krátce po jeho začátku bitevní pole nuceně  opustit, když byla noc ještě mládě – 10


Michal Minarčík (Guetta) – na hřišti si počínal jako ostřílený mazák a prokázal své univerzální schopnosti a neocenitelné zkušenosti. Svou bojovností jistě zanechal dobrý dojem a přispěl ke svému celkově vydařenému výkonu jedním gólem. V hospodě si pak své skóre ještě vylepšil a jako kapitán vynaložil všechny své síly, aby vedl náš tým neohroženě přes veškeré strasti až ke konečnému vítězství – 10


Ondřej Diblík (Dibla) – pravděpodobně náš nejlepší hráč (Man of the our Matches). Byl velmi aktivní, chodil si pro míče, střílel góly, napadal soupeřovu rozehrávku, byl zkrátka všude, kde bylo potřeba a zároveň víceméně oraganizoval naši hru společně s Guettou. Vytrvalost a vůle po výhře byly jeho přednostmi. Po skončení turnaje pokračoval tam, kde před přestávkou skončil. Byl však více stažený a využíval zejména letitých zkušeností a hru si vychutnával. I on byl zapojen do všech akcí a díky jeho zapříčinění jsme se mohli radovat z večerní výhry, kterou podpořil několika povedenými individuálními akcemi – 10 (MOTOM)


Alexander Dobeš (Alex) – ukázal nám, že jeho forma mu umožňuje hrát na té nejvyšší redaktorské úrovni. Pral se o míče a jeho  pressing na hrotu útoku byl solidní. Podařilo se mu dokonce vstřelit i branku, ovšem do hry se tolik nedostával a byl obránci dobře hlídaný. A tak se snažil alespoň zvýšit svůj důraz, kterým velmi znepříjemňoval souhru protivníků. Po přesunu do restauračních zařízení si svou reputaci dokázal zvýšit. Podnikal sebevědomé výpady, kontroloval si půllitry a jen tak se od nich odstavit nenechal. Bojoval až do konce a byl důležitou součástí týmu. Velké + dostává za přívezený dres Carlose Téveze, který čekal velmi „příjemný“ osud, a kterým jsme si celý sraz zpestřili. Pochopitelně – 10


Jozef Remenár (Spidex alias Chicharito) – létal po celém hřišti a bylo na něm jasně vidět, že má chuť bojovat a udělat vše pro to, aby celé mužstvo slavilo úspěch. Stručně řečeno velmi věrohodně napodoboval jeho o něco málo slavnějšího mexického útočníka Javiera Hernandéze, ale stihl zároveň připomenout  i kvality Balotelliho při oblékání si rozlišovacího dresu. Neustále se přesouval z útoku do obrany, ovšem většího úspěchu slavil v defenzivě a to považte, že se mu podařilo vstřelit i dva góly. Druhý byl o to krásnější, že nám připomněl hokejovou akci – alá střela od modré, která jím byla tečovaná tak dokonale, že skončila za zády soupeřova gólmana. Druhý poločas už nebyl z jeho strany tak dobrý a náš Chicha sundal nohu z plynu. Z týmové souhry ovšem ani tehdy nevypadl a dovedl přizpůsobit svůj výkon situaci. Hrál dobře, bylo na něm však patrné, že mu postupem času rychle docházejí síly a tak byl v závěru střídán a nebyl tím pádem u závěrečného tlaku, který se strhl v poslední části večera. Nicméně mu nemohu udělit jinou známku než – 10


Richard Lohyňa (Rišo) – nejzkušenější článek našeho týmu potvrdil tento aspekt jak na hřišti, tak i mimo něj. Plnil roli jistoty defenzivy a štěstí zkoušel i v útoku. Šetřil pohybem, za to však oplýval dobrým odhadem situace a poziční hrou. I jeho výška ovšem zůstala nevyužitou zbraní. Z jeho střel se žádná neujala. Naši hru povzbudil velmi zajímavou taktikou. V hospůdce si už jen držel nadhled, kontroloval míč a pozorně sledoval taktiku našich ostatních protivníků, aby mohl vyhodnotit jejich hru a tyto informace využít v budoucnu proti nim. I jemu ubývaly síly a tak byl náš stratég a taktik těsně před koncem stažen z hrací plochy. K jeho hodnocení nutno také přičíst několik set vydělaných eur za úspěšný prodej suvenýrů v našem soukromém fanshopu. Jasná – 10


Michal Janík (Majkel) – řízný obránce si splnil své povinnosti a dal najevo, že každý hráč v týmu v něm má své dané místo a důležité úkoly. Hrál na hranici svých možností a udržel si svůj standart. Nasbíral spoustu cenných zkušeností, které brzy opět využije. Měl velkou šanci vstřelit gól, ale navzdory jeho urputné snaze se mu to nepodařilo. Ve druhém dějství pokračoval ve svém smělém představení a i on ukázal vysokou úroveň své fyzické připravenosti. Poslední fáze nátlakové hry mu ovšem unikla, jelikož byl těsně před koncem stažen ze hry. I tak to stačilo na – 10


Martin Jánossy (Asso) – velmi agilní a rychlý univerzál si za svou bojovnost také zaslouží velikou pochvalu. Bil se, napadal, bránil, střílel, dobře kombinoval. Řadí se k tomu lepšímu, co má náš zraněními oslabený celek v současné chvíli k dispozici. Vyvedly se mu navíc oba poločasy, ve kterých si udržel konzistenci svého výkonu. Postupem času zaujímal stále defenzivnější postavení a sanžil se zklidnit hru. Ani Asso zápas nakonec nedohrál do konce i přes to jednoznačná – 10A nakonec moje maličkost Jakub Trejtnar (Mařenka MU) – vzhledem k tomu, že jsem si odbyl svůj velký debut, byly moje odehrané zápasy první cenné zkušenosti. Přiznávám svou nerozehranost a jistý projev nervozity, od čehož se odvíjel i můj výkon. Nerad bych si však lichotil, či se naopak kritizoval. Troufnu si ale zhodnotit svůj druhý poločas. V tom jsem držel krok a snažil se především útočit. Nejprve jsme si s Guettou vyměnili několik rychlých přihrávek, a poté jsme už do naši krásné ofenzivní akce zapojili zbytek týmu. Společně s těmi nejvytrvalejšími jsme poté táhli za jeden provaz, spálili dres argentinské fucking whore a po této flambovací párty jsme pak já, Guetta, Dibla a Alex pokračovali v dalším užívání si krásně rozehraného utkání v ulicích večerního Zlína až do pozdních nočních hodin, dokud nezazněl poslední hvizd rozhodčího. I sobě si dovolím dát – 10


Celkový výkon týmu – na hřišti jsme nechali 100% a za naši bojovnost by se jistě nemusel stydět ani takový Park Ji-Sung s Fletcherem a Gary Nevillem dohromady. Jak ale víme, „Football – blody hell“ a tak trofej uchmátli ti šťastnější. Druhý poločas byl ovšem náš. Rychle jsme si vybudovali náskok v tabulce a přidávali další a další úspěchy. Jedna akce střídala druhou a naše ustavičná snaha a pracovitost nás nakonec udržela na první příčce a proto je známka jasná – 10


Závěrem bych chtěl poděkovat všem zůčastněným a organizátorům, kteří společnými silami navázali na předchozí srazy a připravili nám všem i sami sobě další nezapomenutelné zážitky. Takže ještě jednou jedno velké Díky – bylo to super, bylo to úžasné!


Už nyní se těšíme se na letní sraz!


PS: Kompletní článek s vyhodnocením srazu se již brzy objeví na devilpage.cz


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!