19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Chicharito věří v postup

Javier Hernandez trvá na tom, že United nebudou hrát v posledním zápase ve skupině Ligy Mistrů na půdě Basileje na remízu.

Remíza s Benficou znamená, že Rudí Ďáblové budou muset v Basileji alespoň remizovat aby postoupili mezi nejlepších 16, Benfica si už postup zajistila. Chicharito řekl, že budou hrát ve Švýcarsku na vítězství.


S Basilejí to nebude vůbec lehké poté co bylo k vidění v prvním zápase s tímto soupeřem na Old Trafford, návic švýcarský klub je povzbuzen důležitou výhrou nad Otelul Galati.


Pojedeme do Basileje vyhrát,“ řekl Hernandez pro MUTV. “Ztratili jsme dva důležité body, ale takový je fotbal. Benfica je silný tým, v této sezoně neporažený a proti nám hráli velmi dobře.“


Jsme stále v boji, máme devět bodů a do Švýcarska pojedeme pro tři body. Jsme Manchester United a my se nikdy nevzdáváme, na každý zápas pracujeme velmi tvrdě.“


Pokud United chtějí projít do osmifinále musí z Basileje přivést aspoň remízu aby postoupili z druhého místa, ale musejí se smířit s tím, že potom mohou dostat Barcelonu, Real Madrid, Bayern Mnichov.


Nejprve je potřeba vyhrát další zápas a až potom se můžeme divat na týmy, se kterými by jsme mohli hrát,“ dodává Chicharito.


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!