15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Welbeck varuje před Sunderlandem

Danny Welbeck varoval před podceněním sobotního soupeře Manchestru United.


Tento mladý útočník Manchestru United zná sobotního soupeře United snad nejlépe, protože celou minulou sezonu působil na hostování právě v tomto klubu.  Ačkoliv se Danny velmi těší na tento zápas, kde bude mít možnost nastoupit proti svým bývalým spoluhráčům, jeho myšlenky však směřují na to, aby pomohl Manchestru United zvítězit v tomto zápase anglické Premier League a připsat si tak další 3 důležité body do tabulky.


„Vím, že docela dost hráčů tam znám, takže bude dobré je vidět znovu, ale když začne zápas, budu nemilosrdný,“ trval na tom Welbeck. „Chci jen, aby jsme vyhráli. Byl to skvělý klub a opravdu jsem si to tam užil, navíc fanoušci byli opravdu skvělí a já jsem jim ani nestihl dost poděkovat, „ vyjádřil se na adresu Sunderlandu mladý útočník Manchestru United, který tento měsíc oslaví jednadvacáté narozeniny.


I když se Reds dali opět dokupy po debaklu se City a vyhráli všechny 3 utkání, ke kterým od té doby nastoupili, může ještě nějakou dobu trvat, než se zcela zotaví z té porážky, což potvrdil Danny Welbeck. “ Byl to nejhorší bod mé kariéry, tohle se prostě stává, ale měli by jsme o tom přestat mluvit a pokračovat dál, takový je prostě fotbal. „


ZDROJ : MANUTD.COM


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!