06/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Beckham vyzdvihuje práci Sira Alexe

David Beckham ocenil Sira Alexe Fergusona za jeho práci v Manchesteru United a také za to, jakým hráčem a člověkem se díky němu stal.V exkluzivním rozhovoru v časopise United Review, vítěz the Treble říká, že bude vždy vděčný manažerovi za léta, která strávil na Old Trafford a získal zde mnoho trofejí.


„Boss si zaslouží ohromný obdiv, protože výhradně díky němu jsem měl tak skvělou fotbalovou kariéru,“ řekl Beckham.


„Vážím si ho tak, jako kdyby byl součástí mé rodiny. Moji rodiče mi pomohli zejména v mladém věku, kdykoliv jsem potřeboval, ale manažer byl tím, kdo mi dal šanci dostat se do prvního týmu Manchesteru United a nastupovat pravidelně v Premier League.


„Byl to on, kdo mě poslal do zápasu v Brightonu a nabídl mi tak debut za A-tým v anglické lize. Stejně tak to bylo i v evropských soutěžích, když jsem ve svém debutovém utkání proti Galatasaray dokázal vstřelit svou první branku za tento klub.


„Sir Alex je ten jediný důvod, kvůli kterému jsem byl úspěšný v Manchesteru United a také samozřejmě v dalším pokračování mé kariéry.


„Často vidíte mnoho nadějných mladých hráčů, kteří nikdy nedostanou šanci prosadit se, ale pokud hrajete pod Fergiem, nestává se to. Vždy se o nás staral a dal nám všechno, co jsme potřebovali, abychom se stali takovými hráči a lidmi, jako jsme dnes.“


Sir Alex se v neděli chystá oslavit svých 25 let strávených na Old Trafford a Beckham trvá na tom, že nic takového se už znovu opakovat nebude, protože manažer je výjimečná osoba.


„25 let v klubu jako jsou United se už jen tak zopakovat nedá. Jeho loajalita k jednomu jedinému klubu je neuvěřitelná a v dnešních dnech se nic takového už nevidí,“ vysvětluje záložník.


„Říká to také hodně o Manchesteru United jako o klubu. Když si uvědomíte, jak dlouho tu manažer je a kolika úspěchů jsme za tu dobu dosáhli, je to úžasné. Ale já se tomu v tomto případě vůbec nedivím, protože pokud máte muže na svém místě, který je stále hladový po vítězství a miluje svůj klub, mohou se takovéto věci stávat.“Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!