12/05/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Cleverley proti Galati nenastoupí

Tom Cleverley nebude hrát proti Otelulu Galati kvůli zranění, které si přivodil ve víkendovém zápase na půdě Evertonu.

Sir Alex Ferguson očekává, že United i bez mladého záložníka zvládnou zápas v Lize Mistrů a i víkendové utkání proti Sunderlandu. Měsíc mimo hru je Chris Smalling, který má zlomenou nohu.


Cleverley zítra hrát nebude,“ řekl Sir Alex, na předzápasové tiskové konferenci. “Není to nic vážného, ale je to jedno z těch zranění, při kterém jsme opatrní. Díváme se trošku dopředu a děláme odhad, kdy by mohl znovu hrát, risk by byl uspěchat to. Myslím, že bude chybět v sobotním zápase.“


Rafael je zpět, ale Chris Smalling a Ashley Young jsou stále zranění. Máme několik nepřijemných zranění, ale doufejme, že se většina z nich brzy uzdraví. Budeme muset udělat jednu nebo dvě změny, ale myslím, že i tak budeme zítra dost silní.“


Rio Ferdinand bude zřejmě zítra hrát v základní sestavě, protože Smalling je zraněný a Nemanja Vidic dostal v Rumunsku červenou kartu.


Bylo to trochu nešťastné v Rumunsku, ale chápu rozhodnutí rozhodčího, protože jeho noha byla trochu vysoko. Je to pro nás nešťastné, že bude chybět, jeho výkon v sobotním zápase(proti Evertonu) byl výborný. Zítra však bude hrát Rio a to není žádný problém,“ zakončil Ferguson.


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!